Система Intel Falcon 8+ стане першим комерційним дроном від Intel

Компанія Intel вже встромляла носа у справу розробки дронів. Частково. Камеру Intel RealSense було встановлено на дрон Yuneec Typhoon H. Однак, тепер в Intel вирішили зануритися в повноцінне створення дронів. Це станеться з системою Intel Falcon 8 Plus, офіційна презентація якої відбудеться в Гамбурзі на конференції INTERGEO 2016.

Система Falcon 8+ стане більш просунутою версією AscTec Falcon 8. Та ще й готовою до комерційного розповсюдження. Дрон Falcon 8 Plus запропонує майбутнім користувачам повну електронну систему резервування та, як заявляють в Intel і AscTec, кращі в своєму роді сенсори.

Дрон Intel Falcon 8 Plus

Коли ці "кращі в своєму роді" сенсори комбінуються з автоматичною системою маршрутного орієнтування, встановленою на Falcon 8+, дрон у змозі надавати своєму пілотові точні до міліметра зображення із заданої точки. Також дрон дозволяє проводити структурний аналіз, який виявляє і прораховує пошкодження інфраструктурних об'єктів. Таким чином система Falcon 8+ буде корисною для проведення індустріальних інспекцій, складання карт і спостереження.

Однак, одним дроном система не обмежується, адже він йде в комплекті з контролером Cockpit. Він стійкий до потрапляння води і, судячи з наданих Intel знімків, здатний буде витримати чимале навантаження й недбале поводження. Cockpit комбінується з планшетом Intel, що полегшує пілотові дрона складання плану польоту і спостереження за польотами. Також на екран планшета може транслюватися усе відео з камери дрона в режимі реального часу з роздільною здатністю 1080p.

Intel Falcon 8 +

І, нарешті, система Falcon 8+ йде в комплекті з Intel Powerpack, за допомогою якого екіпірується автоматичним балансуванням, режимом збереження даних і набором LED-індикаторів, що сигналізують про стан батареї. На жаль, в Intel поки не надали ніяких деталей про те, скільки часу дрон Falcon 8+ протримається в повітрі з Powerpack. Ніякої інформації про максимальну швидкість польоту також немає.

Система Falcon 8 Plus запуститься у виробництво вже в наступному місяці, але в Intel взагалі не роздають ніяку додаткову інформацію. Ще невідомі ні час початку продажів, ні навіть орієнтовна вартість. Але, звичайно, виходячи з усього того, що входить до складу системи, можна припускати вже зараз, що Falcon 8+ точно не опиниться в низькому ціновому сегменті на сучасному ринку дронів.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар