Робот Kobi приведе до ладу твою садову ділянку

Якщо вже ти маєш садову дялінку, то повинен доглядати за нею, щоб вона не виглядала неохайно. Новий автономний робот на ім'я Kobi готовий допомогти тобі в цьому. Він і газон підстриже, і зайве листя збере, і зарплату щомісячно просити не стане. І при цьому навіть розчистить взимку доріжку від снігу.

Звичайно, роботизовані садівники вже почали з'являтися на сучасному ринку до Kobi. Функцію збирання снігу вони теж пропонували до нього. Головна принадність малюка Kobi в тому, що він відмінно підходить для роботи протягом усіх сезонів. Складається робот з основного модуля і додаткових. Є тут модуль, який поглинає сніг. Kobi засмоктує, як пилосос, його в себе, а потім зливає. Є модуль для стрижки газону, а також для збору листя з галявини.

Робот садівник Kobi

Робот все робить автономно, пересуваючись по газону зі швидкістю в 3 км/год. Для навігації він використовує GPS-позиціонування, камери і ультразвукові сенсори. Все це, за словами розробників, дозволяє роботу досягати точності позиціювання до дюйма, а також розпізнавати об'єкти і, за необхідності, зупинитися. Більш того, він сам може планувати свою роботу, грунтуючись на прогнозі погоди, який отримує, з'єднавшись з твоїм домашнім Wi-Fi або через локальні мобільні дані. Все залежить від того, сигнал якої мережі буде сильнішим.

Робот Kobi

Літій-іонної батареї, встановленої на Kobi, вистачить на площу в 2 гектара для стрижки газону, на 1 гектар збирання листя і на 0,15 гектара прибирання снігу. Коли заряд батареї закінчується, Kobi починає пересуватися у напрямку своєї зарядної станції, щоб незабаром знову продовжити роботу. В середньому заряду батареї за часом вистачить на 2-4 години в залежності від роду діяльності робота.

Kobi

Перш, ніж запускати Kobi працювати, йому буде потрібно показати весь периметр ділянки і об'єкти на ньому, а також вказати, куди скидати сніг і листя. Все це зробити можна через мобільний додаток, доступний на iOS або Android. У разі, якщо користувач переїде в інший будинок, Kobi можна буде також перенастроювати.

Через додаток роботом можна буде і управляти. Користувач зможе налаштувати час початку і завершення роботи, включити механізм проти злодіїв і вибрати його режим (тільки сигналізація або додатковий захист pin-кодом). Коштувати Kobi буде 3 999$, продажі почнуться на початку 2017 року по північному узбережжю і в Штатах.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар