Робот-компаньйон Kirobo Mini від Toyota відправляється на продаж за 400 $

Реліз робота-компаньйона Kirobo Mini від одного з лідерів автопрому, компанії Toyota, може стати історично важливим моментом. Малюк Kirobo стане першим подібним пристроєм від виробника і, ймовірно, надасть йому завидну перевагу серед інших компаній. Зараз все крутиться навколо роботів і штучного інтелекту. І навряд чи в найближчі десятиліття щось зміниться в цьому плані. Тому випуск десятисантиметрових Kirobo і може вивести Toyota на принципово новий рівень розвитку.

Kirobo Mini і правда маленький. Він важить лише 183 грами. Але функціональність цього пристрою вражає. Він забезпечений системами розпізнавання голосу, емоцій і особи користувача. А також має величезний потенціал в плані здатності до навчання. Цей робот зможе стати не тільки помічником, а й штучним другом, який буде радіти вашим успіхам, засмучуватися через невдачі і правильно відгукуватися на прояв ваших емоцій.

Робот-компаньйон Kirobo Mini від Toyota

Комусь наявність штучного друга може здатися дивною. Однак, останні дослідження показали, що роботизовані компаньйони дають можливість своїм господарям відчути себе краще. Вони стають чудовими друзями для маленьких дітей і літніх людей. Kirobo Mini стане відмінним компаньйоном для багатьох. І неважливо, скільки років буде його господареві: п'ять чи шістдесят п'ять.

Робот Toyota Kirobo Mini

Спочатку Kirobo Mini розроблявся як робот-компаньйон для автомобілів. Розробка почалася після досліджень, проведених Toyota, які показали, що японці в своїх машинах проводять 4,3 року від життя. З Kirobo мав розпочатися розвиток спілкування людини і її машини (що не виключається і зараз, адже автомобільним компаньйоном робот працювати може), але до моменту релізу область його діяльності розширилася.

Toyota Kirobo Mini

У відкритий продаж робот-компаньйон відправиться вже взимку (варто враховувати, що японська зима триває з 21 грудня по 20 березня). Коштувати Kirobo Mini від Toyota буде 400$, але заодно потрібно платити щомісяця по 3$ за підписку на супутній додаток. Робот з'єднується з вашим смартфоном по Bluetooth, його заряду вистачить на 2,5 години безперервної роботи і комунікації зі своїм господарем. Інформація по оформленню замовлень на робота з'явиться пізніше, як і точна дата виходу у відкритий продаж.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар