Робот Kuri від Mayfield Robotics став ще більш персоналізованим помічником

Робот-компаньйон Kuri від Mayfield Robotics, звичайно, ще не вирушив у відкритий продаж, але вже отримав можливість розпізнавати обличчя людей і навчатися. А заодно був інтегрований з IFTTT. Завдання такого робота в тому, щоб помістити доброзичливий штучний інтелект в ваш будинок. Анонсовано вихід робота було на CES 2017, а компанія Mayfield Robotics відноситься до концерну Bosh. І з моменту анонса розробники не переставали вдосконалювати свого робота в питаннях взаємодії з людьми і навколишнім оточенням.

Для початку, у робота з'явилася здатність розпізнавати обличчя. Це дозволить Kuri впізнавати оточуючих його людей. Він навіть буде повертатися в вашу сторону, якщо ви видасте якийсь звук. Така можливість (розпізнавати людей і посміхатися їм очима) повинна допомогти оточуючим простіше ставитися до робота. Все-таки він розроблений, щоб асоціюватися з доброзичливою домашньою твариною або приємною людиною.

Робот Kuri від Mayfield Robotics

З'явилася і нова система розпізнавання голосу і команд. Є підтримка розпізнавання команд, висловлених нормальною мовою. Так, наприклад, якщо сказати роботу "Кури, я люблю тебе", це запустить розважальну програму. І ваш Kuri виконає невеликий танець. Звичайно, інші реакції на команди будуть більш функціональними. Йому можна сказати "йди спати", що запустить сплячий режим. Вам не доведеться відключати його через смартфон або шукати фізичну кнопку на самому роботі.

Робот Kuri розпізнає обличчя

Але особливо важливим стало оновлення того, як робот комунікує з навколишнім оточенням. Так, у нього немає рук, але є сумісність з IFTTT, що дозволяє перетворити його в інтерфейс для управління іншими підключеними девайсами. Розробники поки не повідомляють, що конкретно можна буде робити за допомогою робота, але припустити нескладно, знаючи можливості IFTTT.

Робот Kuri

І, нарешті, розробниками був проведений апгрейд заліза девайса. Новий спікер дав Kuri гучніший голос, а нові лінзи дозволили краще, більш реалістично, відбивати світло. У продаж робот Kuri відправиться ще не скоро, але вже можна оформляти попередні замовлення на нього. Вартість оголошена в 699$.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар