Робот Cobalt врятує від зловмисників і впишеться в дизайн вашого офісу

Роботи стають кращими охоронцями. Але в той же час — гіршими. З одного боку вони ефективні, точні й не схильні до емоцій. А з іншого боку вони холодні, не персоніфіковані й непохитні. Вони відмінно підходять для тих завдань, пов'язаних з безпекою, для яких потрібен чіткий підхід з увагою до деталей. Але абсолютно не підходять для завдань, де потрібна людська взаємодія. Саме для того, щоб стерти цю грань, компанія Cobalt Robotics і розробила нового автономного мобільного робота-сек'юріті. Він може орієнтуватися в заданому просторі, впізнавати людей, зчитувати посвідчення особи і повідомляти про будь-яку підозрілу активність, потенційні проблеми з безпекою і ймовірну небезпеку. Загалом, Термінатор, тільки без дозволу на вбивство.

Робот Cobalt

За зовнішнім виглядом робота Cobalt, його легко недооцінити. Він виконаний у формі закругленого конуса, виглядає скоріше як оригінальний предмет декору, а не роботизований охоронець. Але він обладнаний сенсорами, яким позаздрить будь-яка автономна машина. Серед цих сенсорів камери нічного і денного бачення, сенсори, що зчитують бейджи, а також LIDAR і RFID, мікрофони, детектори диму і CO2.

Робот-сек'юріті Cobalt

Робот Cobalt — щось більше, ніж просто камера спостереження на колесах. Він призначений для того, щоб позбавити роботи ще й охоронців-людей. Робот може рухатися попередньо зазначеним шляхом, розрізняти об'єкти і людей. Він може визначати, чи повинна людина перед ним бути в будівлі на даний момент чи ні. Робот також розрізняє відкриті та закриті двері й вікна. Він повідомить про витік у крані, загрозу загоряння і навіть предмети, які не лежать на своїх місцях. Але на цьому все. Робот тільки відправляє дані оператору-людині на аналіз. Сам він не зможе нічого зробити у разі реальної небезпеки.

Більш того, робот навіть віддалено не нагадує людину або девайс, що з'явився прямо зі зйомок якоїсь наукової фантастики. Його корпус зроблений з тканини, а не пластику або металу. Суть такого дизайну саме в тому, щоб девайс нагадував предмет обстановки (навіть якщо в ваш робочий простір він не вписується). Ну і потенційні зловмисники його, напевно, не сприймуть як загрозу. Ось тільки точних дат виходу такого робота (і його ціни) поки немає.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар