Робот Cassie від Agility Robotics демонструє майбутнє для роботів, що ходять

Роботобудівельна програма університету штату Орегон трансформувалася в окрему компанію, що отримала назву Agility Robotics. І представники компанії заявляють, що їх завдання — революціонізувати сучасних рухомих роботів. Компанія базується одночасно в Орегоні і Пенсільванії, представники також заявляють, що у них вже є потенційні клієнти. Нинішнім досягненням Agility Robotics став двоногий робот Cassie, здатний на цих своїх ногах вільно пересуватися без додаткового контролю.

Робот Cassie від Agility Robotics

Більшість сучасних роботів здатні пересуватися тільки на колесах. Так, колеса допомагають роботам їздити по рівних покриттях і скочуватися, але у них є величезна кількість обмежень. Особливо коли мова заходить про обстановку, де допомога робота б не завадила. Деякі інші роботи вже пересуваються на двох кінцівках. Але їх необхідно віддалено контролювати, що теж значно обмежує їх потенційні можливості.

Agility Robotics Cassie

У компанії Agility Robotics вирішили представити світ, де роботи можуть ходити на двох ногах і не вимагати віддаленого управління з постійним контролем. Роботи, які самі зможуть переступати перешкоди і підніматися по сходах. На цьому в своїй заяві детально зупинився технічний директор компанії, Джонатан Херст:

« Все просто: роботи на двох ногах можуть відправитися в багато місць, куди роботи на колесах просто не проїдуть. З ними можна організовувати доставку 24 години на добу 365 днів у році. На автономних літальних засобах можна відправляти посилки, які роботи будуть приносити прямо до ваших дверей.

Створення робота Cassie стало можливим завдяки гранту в мільйон доларів від Агентства з передових досліджень в області технологій. Робота Cassie розглядають як ключову інновацію в області створення роботів, що ходять. Agility Robotics буде співпрацювати як з клієнтами, так і з іншими інститутами, а при перших продажах представить свої дослідження, допомагаючи направляти інженерію в майбутньому. Ця розробка може підвищити рівень усієї робототехнічної спільноти.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар