Автономний трейлер RoboCas від Honda перевозить речі і перетворюється в міні-кафе

Про таких пересувних трейлерах можна думати як про рюкзаках, які ви не носите. Візках, що не котите. Велосипедних кошиках без велосипеда. Автономні карти для перевезення речей (такі як Gita) в майбутньому без проблем позбавлять нас від ноші. компанія Honda зі своїм концепт-трейлером RoboCas зробила крок ще далі. Це не просто автономний перевізник речей, здатний перевезти багаж (або навіть вас) вулицями міста. RoboCas є чарівного робота, легко трансформується в стійку міні-кафе для продажу лимонаду. Так, прямо як в кіно.

RoboCas використовує технологію автономної мобільності для того, щоб слідувати за своїм власником всюди. На тому ж принципі працює аналогічний трейлер Gita, вже вийшов за межі просто концепту. А потім він перетворюється в міні-кафе.

Автономний трейлер RoboCas від Honda

Концепт був представлений компанією Honda в Токіо в цьому році. Увійшов в категорію міських мобільних транспортних засобів. Але на ділі виходить, що RoboCas — швидше робот-компаньйон, а не просто пересувний візок. І, незважаючи на те, що він призначений в першу чергу для перевезення речей, трейлер здатний перевозити і пасажира.

На відміну від Gita, яка просто зупиняється на місці призначення та більше не робить нічого, RoboCas залишається помічником, трансформуючись в кафе або магазинчик. Складно уявити повністю побудований навколо нього бізнес, але функція не видається марною. Для ярмарків, ресторанних днів і просто посиденьок з друзями на природі така стійка може стати в нагоді. Тим більше що всю їжу на продаж або для друзів ви перевезе в самому автономному карті.

Робот RoboCas від Honda

А якщо вам не потрібно перетворювати трейлер в кафе, то RoboCas можна використовувати як робо-компаньйона, що виконує трюки і програє музику. Або перетворити його в роботизованого дворецького, який обслуговує сімейне свято.

Робот RoboCas

Поки RoboCas знаходиться тільки на стадії концепту. Невідомо, коли ми побачимо подібних роботів-трейлерів на вулицях. І чи побачимо взагалі: концепт — це ще не прототип, він може і не втілитися в реальність. Дико, звичайно, уявити, як по місту пересуваються люди з автономними трейлерами для речей. Але не виключено, що наше майбутнє стане саме таким. А звільнити руки, доручивши речі роботу, було б непогано.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар