Робот Einstein допоможе всім бажаючим почати розбиратися в науці

Розробник гуманоїдних роботів Hanson Robotics повернувся з новим навчальним пристроєм. Ним став роботизований професор Ейнштейн, здатний ходити і розмовляти, майже як справжній. Заодно він здатний змінювати вираз обличчя, жестикулювати і розпізнавати людську мову. Робо-Ейнштейн може стати вірним компаньйоном для зацікавлених в науці. Розробники якраз відкрили краудфандингову кампанію зі збору коштів на виробництво цього милого, але трохи страхітливого девайса.

Роботизований професор Ейнштейн працює зі супутнім мобільним додатком Stein-O-Matic, через який користувач отримує доступ до інформації про процес навчання та управління девайсом. Мобільний пристрій потрібно покласти поруч з роботом, щоб запустити інтерактивні уроки. Серед них будуть вправи для розуму і різні експерименти, однією теорією обмежитися не вийде. Успіх в навчанні буде нагороджуватися очками IQ, які можна використовувати для розблокування бонусних ігор, спеціальних предметів і аватарок.

Робот Einstein

Коли урок закінчився, робот Einstein перетворюється в розумного персонального помічника. Він може просто поспілкуватися з користувачем, а може надати інформацію про погоду, знаменитостей, їжу та математику. Його використовувати можна і в якості календаря, і як задачник для всяких справ. Також домашній робот Ейнштейн запрограмований більш ніж на 50 різних жестів і змін обличчя: він може посміхатися, хмуритися і навіть висовувати язик, як на тому самому знаменитому портреті.

Робот Einstein допоможе розбиратися в науці

Висота робота становить 35 см. Працює він на батарейках, що перезаряджаються, одного заряду достатньо на три години ігрового часу. Домашній Ейнштейн вийшов портативним, від навчання можна не відриватися навіть в поїздках, адже його можна взяти з собою. Додаток для роботи з ним сумісний з мобільними платформами iOS і Android.

Робот Einstein

В Hanson Robotics вже пройшли стадію створення робочого прототипу, тепер на виробництво робо-Ейнштейна компанія збирає кошти на платформі Kickstarter. Дістати собі такого можна за мінімальну суму в 249$, внесену в кампанію. Якщо збори і виробництво пройдуть так, як було заплановано, такі Ейнштейни відправляться до своїх нових власників вже в квітні 2017 року. А поки на них можна подивитися в представленому розробниками відео.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар