Bots_alive додасть ШІ та аугментовану реальність до простих іграшкових роботів

З тією кількістю роботизованих іграшок, які випускаються сьогодні, діти майбутнього навряд чи повірять в те, що колись вони не могли рухатися і діяти самостійно. Новий іграшковий набір bots_alive виринає у світ, переносячи штучний інтелект та аугментовану реальність на базових роботів Hexbug. Виринає, звичайно, на краудфандінгову платформу Kickstarter.

Навчання дітей програмуванню стало основною метою для багатьох розробників роботизованих іграшок. Одні спрямовані на мотивування до навчання. Інші більше націлені на розвагу з деякою часткою розуміння програмних принципів. І ось Hexbug. Дешеві робо-жуки, які керуються дистанційно. І ось bots_alive. Набір, за допомогою якого робо-жуки отримують власне життя. Завдяки цьому набору робо-жуки будуть рухатися, робити помилки і вчитися на своїх помилках. За основу тут взято технологію, народжену в медіа-лабораторіях MIT.

Набір bots_alive

Бред Нокс, засновник bots_alive, каже:

— Набір bots_alive робить з популярних керованих іграшок автономних роботів. Ми хотіли створити роботизовану істоту зі штучним інтелектом, який відчувався б органічним і живим.

Щоб перетворити усіх примітивних робо-жуків Hexbug на учнів-роботів, набір bots_alive перехоплює інфрачервоний потік, що зазвичай виходить із пульта управління. Команди тепер відправляються через інфрачервоний бластер, прив'язаний до смартфону. А на смартфон встановлюється додаток, через який і відбувається вся програмна магія. Робот все ще залишається контрольованим, але не через пульт управління, а через штучний інтелект мобільного додатка.

Набір bots_alive і робот Hexbug

Штучний інтелект вирішує, що робот буде робити, грунтуючись на навколишньому оточенні. Він "бачить" навколишній світ через інфрачервоний бластер. Але орієнтуватися в просторі він зможе тільки за спеціальними стікерним блокам, які кріпляться як на робота, так і на навколишні предмети. З цими блоками для робо-жука можна буде створювати заплутані лабіринти.

bots_alive і Hexbug

Кожен набір підтримує одночасну роботу з двома робо-жуками. Для них можна влаштовувати забіги на швидкість або дивитися, як вони вирішують одну і ту ж проблему. Розробники стверджують, що кожен робот буде самостійно навчатися і розвиватися, формуючи власну штучну особистість.

Кампанія на Kickstarter тільки стартувала. Базовий набір (без робо-жука) отримати можна за 35$. З жуком він обійдеться вже в 60$. Розробники збирають мінімум 15 000 $, в разі успіху перші набори відправляться інвесторам вже у вересні 2017 року.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар