Робот Anthouse дозволить віддалено соціалізуватися з вашої собакою

Ви йдете на роботу або в інших справах, а ваш улюблений пес залишається вдома один. Хіба це не несамовито? Саме тому ми вже бачили різноманітні кубики, м'ячики і інші гаджети, що дозволяють господарям віддалено "телесоціалізіроваться" зі своїми вихованцями по інтернету. Ще один такий девайс, який отримав назву Anthouse, прийняв форму невеликого, схожого на танк, робота.

Використовуючи додаток на Android / iOS, господарі з роботи зможуть дистанційно керувати пересуваються пристроєм, поки воно знаходиться з собакою будинку. Робот для зв'язку підключається до домашньої Wi-Fi мережі. Додаток дозволяє дивитися на тварину в режимі реального часу завдяки вбудованій відео-камері, записувати Стілла і ролики з ним, а також говорити за встановленим спікеру.

Робот Anthouse

Танкоподобная форма дозволяє пристрою запускати снаряди, за якими пес зможе бігати. Правда, вони повинні бути не більше мініатюрних тенісних м'ячів, Anthouse не разом в себе величезні іграшки. Зате пса можна буде натренувати приносити м'ячі назад і встановлювати в жолоб на верхній частині девайса. Робот в свою чергу запустить снаряд знову. Додатково робота можна буде "заправити" ласощами для собаки. Для цього призначений окремий порт на боці Anthouse. Ласощі можна класти в різному кількості.

Собачий робот Anthouse оснащений інфрачервоною системою виявлення перешкод на шляху, а також можливістю автоматично повертатися до встановленої бездротової зарядної станції, коли заряд батареї закінчується. Повністю батарея заряджається за 4 години. Розробники повідомляють, що одного заряду вистачає в середньому на 160-320 хвилин активного використання.

Робот Anthouse для вашої собаки

На виробництво робота Anthouse зараз збираються кошти на Kickstarter. Стати одним з перших власників пристрою можна, вклавши в кампанію мінімум 299 $. Представлений Anthouse в двох колірних форматах: білому і жовтому. Якщо все пройде за планом, відправка почнеться вже в грудні. Враховуйте, що доставка безкоштовна тільки по США, жителям інших країн доведеться розщедритися додатково. Зате навіть з роботи ви зможете поспілкуватися і пограти зі своїм улюбленим псом!

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар