Дрон Hywings на водні зможе триматися у повітрі до десяти годин

Ще в травні компанія Horizon Energy зацікавила багатьох, анонсувавши розробку дрона, який літати буде не на батарейці, а на паливі. За травневими заявами стало відомо, що теоретично такий дрон зможе триматися в повітрі протягом чотирьох годин, не менше. Всім, звичайно, було цікаво, чим розробки обернуться. І чи виконають розробники свої обіцянки про тривалість польоту.

І, нарешті, здійснилося. Компанія представила дрона з нерухомими крилами, який дійсно здатний вразити. Його назвали Hywings і він, згідно з останніми повідомленнями, може літати протягом 10 годин без необхідності його заново заправляти.

Дрон на водні Hywings

Паливний відсік заповнюється або водневим картриджем, або контейнером зі стисненим водневим газом. Картридж підходить для десятигодинного польоту, тоді як контейнер зі стисненим газом підійде для шестигодинної роботи дрона.

Корпус пристрою виконано з вуглеволокна. Важить він добрих 7 кілограм, в повітря підніматися може тільки з рук. Тобто, самостійно він не підніметься, його потрібно попередньо запустити. Опинившись у повітрі, розганятися він може до швидкості в 55 км/год, покрити з такою швидкістю він зможе до 500 км на одній максимальної заправці. При сильному вітрі летіти він може зі швидкістю 30 км/год. Також ним можна дистанційно керувати з відстані до 290 км за допомогою телеметричної системи.

В Horizon дрону додали сумісність з трьома різними сенсорами. На нього встановлюється камера з роздільною здатністю 1080p і частотою зйомки в 60fps виробництва Hitachi, а також термальна камера FLIR. Крім них він сумісний з мультиспектральною камерою Micasense Sequoia, відмінно підходить для зйомки сільськогосподарських полів.

Незважаючи на те, що дрон Hywings вже було продемонстровано, немає ніякої інформації про те, коли він відправиться в масове виробництво (чи відправиться взагалі) і скільки буде коштувати. Технічні характеристики є, демонстраційне відео теж, а ось інформацію про доступність девайса шанувальникам дронів доведеться чекати. І невідомо, скільки часу.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар