Робот Yumi від Omate подарує обличчя Amazon Alexa

Незважаючи на свою балакучість, Алекса від Amazon до останнього часу була абсолютно знеособленим домашнім помічником. Відтепер це може змінитися завдяки родинним роботам Yumi від виробника Omate. Розробники заявляють, що Yumi стане першим домашнім помічником на базі цієї системи штучного інтелекту.

Робот Yumi вельми компактний, його розміри склали 29,5 х 17,5 х 16,2 см. У нього є тільце, голова з монітором, яка здатна повертатися, а також колеса на нижній частині. Управляється він системою Alexa від Amazon, але одночасно з цим збудований на операційній системі Android. На робота можна буде завантажувати різні додатки і користуватися ними через дисплей, який також працює його "обличчям". Але насправді це може і не знадобитися, адже велика частина основного функціоналу доступна з голосовим управлінням.

Робот Yumi від Omate

На девайс встановлено процесор APM Cortex частотністю в 1.3 GHz, його основна операційна система — OPAL 1.0 (побудована на основі Android). У робота є доступ до 3 000 функцій Alexa, а це означає, що користувачі зможуть запитувати у робота погоду, інформацію про дорожній трафік або просити знайти в Wikipedia необхідну статтю за запитом. Також у користувачів буде доступ до таких сервісів як Uber для виклику таксі, Hive для контролю підключених домашніх девайсів і Spotify для прослуховування улюбленої музики.

Робот Yumi

Робот оснащений графічним чіпом ARM Mali і тачскріном діаметром 5 дюймів і HD якістю. На дисплеї можна переглядати відео, працювати з браузером і грати в ігри. Дисплей зв'язується з вбудованою камерою для здійснення відео-дзвінків, а також подвійними стерео-спікерами і п'ятьма мікрофонами. Вбудовану камеру можна також використовувати для спостереження за тим, що відбувається в кімнаті, підключивши таку функцію через супутній додаток.

Omate Yumi

Оперативної пам'яті 1 Gb, вільного простору — 8 Gb. Є Wi-Fi і Bluetooth, порти для кабелів USB і HDMI, що дозволить підключити Yumi до телевізора або монітора. Працює робот на батарейці ємністю в 3 500 mAh, але ніякої інформації про тривалість життя на одній зарядці немає.

На ділі виходить, що Yumi — не просто Alexa з обличчям. Це комбінована з Android платформа, функціональність якої стане більш зрозумілою, коли з'явиться можливість її протестувати. Зараз розробник Omate планує запустити кампанію зі збору коштів на виробництво. Кампанія стартує 15 листопада на Indiegogo. Інвестиція в 250$ дозволить отримати такого робота одним з перших. У роздрібному продажі він коштуватиме вже 599$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар