Робот Plobot навчить дітей у віці від 4-х років програмувати

Представлений на Kickstarter робот Plobot призначений для того, щоб діти, які ще навіть в школу не пішли, навчилися розуміти логіку програмування. Навчання проводиться через розповідання історій і гру, з картками замість коду на екрані. Навчити дітей програмуванню сьогодні намагаються багато розробників, адже вже зрозуміло, що під час повстання машин найдовше проживуть саме програмісти. Але зазвичай вік цільової аудиторії починається з молодшого шкільного. Творці Plobot, мабуть, вирішили, що програмувати можна вчитися раніше, ніж читати і писати.

З Plobot дитина навчиться саме розумінню того, як все це працює. Але без самого синтаксису. Навіть комп'ютер для роботи з роботом не буде потрібен, розуміння циклів, станів і функцій прийде через гру з картками. Гра виключно контактна. Щоб робот виконав якусь дію, до нього необхідно докласти командну картку з алгоритмом або циклом.

Робот Plobot

Програмування абстрактне. Маленька дитина не розбере код, навіть якщо їй докладно на пальцях його роз'яснити: якщо немає контакту і візуального прикладу, то навіщо це все? Розробники Plobot керувалися для його створення ідеєю фізичного контакту з абстрактним програмуванням для навчання. Робота можна змусити рухатися, танцювати, співати та всіляко розважати його маленького господаря.

Робот Plobot вчить дітей програмувати

Картки для робота Plobot

Кожна командна картка містить блок коду. Щоб запустити його через робота, дитині буде потрібно провести або торкнутися карткою по ньому. Функція запуститься, робот виконає дію. Базовий набір дозволяє дитині комбінувати цикли завдань самостійно. Комбінацій придумати можна незліченну кількість. Наборів карток є два. В одному функції, в іншому — певні рухи.

Робот для дітей Plobot

Попереднє замовлення на Plobot можна зробити через Kickstarter, підтримавши кампанію сумою не менше 79$. Якщо іграшка добереться до масштабного виробництва, коштувати в роздрібному продажі вона буде вже 159$, можливими будуть знижки для освітніх дитячих установ, які замовляють партію роботів. Відправку по замовленнях з Kickstarter намічено на березень 2017 року в усі країни світу.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар