Дрон Shift з оригінальним контролером дозволить вам звільнити одну руку

Розмір і параметри дронів постійно змінюються, розробники представляють все новіші конфігурації. Але при цьому більшість навіть найсерйозніших квадрокоптерів управляється не надто зручними джойстиками. Творці нової краудфандингової кампанії якраз і вирішили не винаходити щось нове в конструкції дронів, а підійти з іншого боку і уявити девайс з більш зручним контролером, для роботи з яким потрібна лише одна рука.

Щоб навчитися нормально управляти дроном за допомогою класичного контролера, потрібен якийсь час. Розробники пристрою Shift вирішили, що настав час для створення спрощеного управління. Звичайно, контролер йде не окремо, а в системі з дроном. І дрон цей досить стандартний за технічними характеристиками. Він оснащений камерою, здатною писати відео роздільною здатністю 4K і знімати фото в 13 мегапікселів, а також 8 Gb оперативної пам'яті. Розробники заявляють, що на одному заряді він протримається в повітрі протягом цілих 30 хвилин.

Дрон Shift

Примітним тут є саме контролер. По суті, це коротка товста палиця, яку тримати треба однією рукою. На верхній її частині розташовано слайд-панель для управління. Щоб керувати дроном, потрібно просто водити пальцем по цій слайд-панелі: рухаєте вліво, і дрон летить вліво, рухаєте вперед   — летить вперед. Попереду розташовано додатковий перемикач, за допомогою якого можна буде міняти напрямок дрона.

Контролер Shift

Здається, що більш простий і зручний спосіб керувати дроном знайдено. Але на нього варто спочатку подивитися у ділі. Управління за допомогою додатка на смартфоні не здається найзручнішим, хоча здавалося багатообіцяючим, стандартний джойстик тут практичніший. Може й не просто так до цих пір навіть провідні виробники подібних пристроїв користуються ними?

Кампанія зі збору коштів була запущена на Kickstarter, де зібрала вже понад 50 000 $. Очевидно, що інтерес до такого способу управління користувачі вже проявили.

Контролер від Shift в майбутньому може бути сумісний і з іншими дронами. За пожертвування в 89$ ви зможете отримати контролер разом з міні-дроном без камери, а повну версію — за 790$. Почати відправку розробники планують вже в травні 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар