Airblock - дрон для навчання і розваги, що програмується та моделюється

На сучасному ринку зустрічаються два різновиди дронів. З одного боку ми маємо по-справжньому круті професійні девайси, що вражають своїми можливостями. Але вони й коштують приблизно як крило від справжнього літака. З іншого бок — це прості іграшки, яких від радіокерованих вертольотиків відрізняє тільки зовнішній вигляд. Вони коштують недорого і ви навряд чи станете плакати, якщо зламаєте цілу купу таких.

Однак, дрони можуть бути технологічно і потенційно більш цікавими, ніж автомобілі і навіть роботи. Вони можуть служити одночасно для навчання і розваги. Саме за цим принципом створювався Airblock, збірний дрон, якого можна самостійно запрограмувати.

Збірний дрон Airblock

Визнати ідею створення такого дрона новою не вийде. Але комбінація і програмування, й інжинірингу в одному такому продукті — унікальні. Дрон Airblock має основний модуль, який і отримує програмний код. Додатково є ще 6 модулів, які можна встановити на дрона і комбінувати так, як спаде на думку. Тут є навіть модуль для створення повітряної подушки.

Дрон Airblock

Кожен модуль приєднується до іншого (і базового) магнітним шляхом, що спрощує збірку і розбирання пристрою. Для цього не потрібно використовувати ніяких додаткових (і часом небезпечних) інструментів. Електричні коннектори надійно вбудовані в дрона. Грубо кажучи, виходить своєрідний LEGO-дрон, який можна конструювати легко і за власними проектами.

Airblock

Але це тільки половина історії. Зазвичай дрони вам доводиться пілотувати за допомогою джойстика або через додаток на мобільному девайсі. Але з Airblock користувач зможе самостійно програмувати дрона на певні дії. Вся система здасться знайомою тим, хто вже встиг познайомитися з програмованим збірним роботом-кулею Sphero. Але концепт буде зрозумілий і тим, хто за збірку і програмування береться вперше.

Кампанія зі збору коштів на виробництво Airblock була запущена на Kickstarter. У систему і принцип вже повірили багато. Потрібну суму розробники зібрали буквально за кілька днів. Тим, хто зважиться інвестувати кошти в цю кампанію, дрон обійдеться в 99$. Відправку заплановано на лютий 2017 року.

Оцініть матеріал
(4 голосів)

Залишити коментар