Контролер Turn Touch для розумного будинку зроблено з дерева

Розумні будинки вже перестали бути чимось, пов'язаним виключно з науковою фантастикою. Але навіть тим, хто наповнює свої будинки величезною кількістю розумних гаджетів, не завжди хочеться проводити час цілодобово у виключно високотехнологічній обстановці. Багатьом з нас хочеться, щоб удома було присутнє ще щось просте і натуральне. Пристрій Turn Touch може привнести натуральну природну нотку в високотехнологічний будинок. По суті, це Bluetooth-контролер для всіх ваших додатків від розумних гаджетів (або навіть для техніки Apple). Але виглядає і відчувається він так, наче був зроблений спеціально для вас.

Контролер Turn Touch

Сьогодні існує незліченна кількість способів контролювати всі свої домашні девайси. Старому доброму телевізійному пульту залишається тільки заздрити управлінській мощі вашого смартфона. Однак, навіть найпростіші девайси не виглядають так, немов вони — частина домашньої обстановки. Навіть якщо вписуються в дизайн приміщення дуже чітко. Звичайно, якщо у вас приміщення не виконані в стилі відсіку управління космічного корабля Ентерпрайз. А ось Turn Touch може вдало вписатися, тому що цей гаджет вирізаний з натурального дерева. А ще більш вишуканим девайс стає завдяки обробці з перламутру.

Контролер Turn Touch для розумного будинку

Але це не просто приваблива штучка. На девайсі Turn Touch розташовано чотири кнопки, за допомогою яких можна буде контролювати практично будь-який домашній гаджет, підключений до нього. Поки ви не почали гіпервентилювати — ці чотири кнопки набагато більш функціональні, ніж здаються на вигляд. Наприклад, різні дії будуть виконуватися різними девайсами в залежності від кількості натискань на кнопку. Так, одну кнопку можна запрограмувати відразу на кілька дій. Максимум задати можна 16 дій, по 4 комбінації на одну кнопку. До речі, коли ви натискаєте на кнопку і утримуєте її, ви отримуєте доступ до налаштувань саме для цієї кнопки.

Пристрій Turn Touch

Контролер Turn Touch поки знаходиться на стадії краудфандінгової кампанії, але заявлену мінімальну мету проект вже відбив. Причому в короткі терміни. Зараз він здатний контролювати освітлення Hue, спікери Sonos, пристрої на iOS і MacOS. В перспективі, якщо набереться пристойна сума на краудфандінгу, розробники обіцяють додати сумісність з IFTTT і Apple HomeKit.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар