Сферичний модульний робот Cell Robot для дітей та дорослих

Іграшкові роботи сьогодні дуже поширені. З ними можна грати, вчитися програмуванню і навіть пробувати подружитися. Багато з них модульні, до них можна додавати додаткові компоненти. Але навряд чи в цьому вони зможуть зрівнятися зі сферичним CellRobot від компанії KEYi Tech. Його можна без проблем перетворити в купу різних предметів: розумну камеру, систему захисту будинку або навіть робота-бармена.

Базові модульні компоненти робота отримали по вісім місць з'єднання, за допомогою яких їх можна пов'язати з іншими модулями. Вони відкривають двері до комбінування різних фігур. При цьому повертатися скріплені компоненти можуть на 360 градусів. А це означає, що робота можна буде запрограмувати на вчинення складних і навіть несподіваних рухів.

Робот CellRobot

Не важливо, що конкретно ви вирішите зібрати. У центрі всього, серцем робота CellRobot, стане деталь Heart. Цей компонент працює як джерело енергії для всього робота, може зв'язуватися зі смартфонами або планшетами по Bluetooth і отримувати інструкції від супутнього додатку на iOS або Android. У конструкції "серця" також передбачено вісім конекторів для з'єднання з іншими модульними частинками.

Комбінації CellRobot

Серед модульних компонентів є деталь Vision, яка може працювати в якості "очі" робота. Вона оснащена камерою зі ширококутною лінзою. Камера знімає відео з роздільною здатністю 640 х 480 пікселів зі швидкістю в 30 fps. Транслювати відео можна буде відразу на прив'язаний до робота розумний девайс. Є тут і компонент Mount, за допомогою якого усього робота можна кріпити на дошку або інший об'єкт. Додається також компонент Wheels, який, як відомо по самій назві, дає можливість роботу пересуватися на колесах зі швидкістю 12 см/секунду.

Модульний робот CellRobot

Варіантів комбінування робота багато. Модуль Heart підтримує 20 режимів роботи. У супутньому додатку є бібліотека для конструктора з інструкціями по збору. Користувачі також зможуть пуститися у всі тяжкі, збираючи власний варіант робота, а не щось, запропоноване розробниками. Отриманий дизайн можна буде зберегти в додатку або навіть поділитися ним онлайн.

Розробники запустили кампанію зі збору коштів на Kickstarter. Ця кампанія вже повторна. Першу була згорнуто, коли стало зрозуміло, що до мети вона не добереться. Творці не зневірились. Нинішня кампанія виглядає більш успішною. І ви самі зможете отримати за 155$ базовий набір для роботи з CellRobot (компонент Heart, один модульний, колеса і зарядка) або відразу повний за 625$. Відправлення почнуться з грудня.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар