Phantom One дозволяє досліджувати підводні глибини і не промокнути

Дрони змогли відкрити двері для зйомки неймовірно вражаючих пейзажів над рівнем моря. Але їх можливості нічим не можуть допомогти підводним фотографам і дослідникам морських глибин. Пристрій Fantom One розроблено спеціально для того, щоб дозволити новачкам-фотографам знімати більш чіткі й привабливі підводні знімки, а дослідникам записувати відео і відправлятися з суші в справжню морську експедицію.

Потенційних полів використання підводних дронів досить багато, тому і Fantom One розроблений так, щоб до нього можна було додати додаткові пристрої. У центрі всього знаходиться модульна рухова система, що працює з інтегрованою направляючою системою. Розташовані вони на нижній частині дрона і дозволяють вільно додавати до нього прилади освітлення або камери типу GoPro. Модульна конструкція також дозволить без проблем транспортувати гаджет.

Підводний дрон Fantom One

Без доповнень дрон Fantom One, однак, не дуже вражає. Тут є вбудована камера з роздільною здатністю 1080p, подвійні LED-вогні високої інтенсивності та потаємні кишеньки.

Дрон Fantom One

Максимальна глибина, на яку можна занурити девайс, становить 150 метрів. Пересуватися під водою він може зі швидкістю 5.4 км/год. На одному заряді працювати він буде, як завіряють розробники, близько 45 хвилин. На глибині можна активувати режим збереження енергії.

Fantom One

Управління здійснюється через додаток для смартфона, прив'язаний до Wi-Fi. Радіус покриття становить 30 метрів. Це, звичайно, може здатися непрактичним. Але це також означає, що програмна помилка через проблеми зі зв'язком не залишить плоску батарею або весь дрон валятися на дні океану. Замість цього ви просто змотуєте котушку, притягуєте девайс до себе і, якщо з ним щось трапилося, ремонтуєте.

Підводний дрон Fantom One

Дрон Fantom One поки не доступний для замовлення, але розробники повідомляють, що в продаж він відправиться незабаром. Кампанію зі збору коштів на виробництво буде запущено на Kickstarter 30 серпня, де оформити попереднє замовлення на дрон можна буде за інвестицію в 600$. Це набагато дешевше, ніж купувати гаджети типу Seawolf за 999$ або орієнтований на дайвінг iBubble.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар