Крихітний дрон Vidius VR дозволить пілотам подивитися на землю з висоти пташиного польоту

Сьогодні, під час вибору компактного дрона, який вільно поміститься в кишеню, очі розбігаються. Варіантів дуже багато, відрізняються вони незначно. Але компанія Aerix Drones (раніше відома як Axis Drones) еволюціонувала одну зі своїх найпопулярніших моделей компактних девайсів. Незвичайним шляхом, пов'язаним з віртуальною реальністю. Дрон Vidius VR створений для того, щоб його пілоти могли через окуляри віртуальної реальності переглядати трансляцію польоту. Від першої особи. В режимі реального часу.

Розробка портативних дронів для Aerix Drones — аж ніяк не нове поле діяльності, компанія вже представляла свої моделі Aerius і Vidius. Спираючись на коментарі покупців, розробники удосконалили залізо пристрою Vidius і додали нові можливості.

Крихітний дрон Vidius VR

Розміри дрона Vidius VR залишаються тими ж, що і у попередника (4.3 х 4.3 х 2.5 см), але тепер пристрій укомплектовується більш функціональною відео-системою. Нова камера знімає в більш високою роздільною здатністю. Отримані зображення більш яскраві й згладжені. Але найважливіше тут те, що ширококутна лінза дасть користувачам кращий огляд дальності прямого бачення, коли вони будуть пілотувати дрон через супутній додаток на iOS або Android.

Окуляри для Vidius VR

Зв'язуватися зі смартфоном або планшетом дрон зможе лише через Wi-Fi. З'єднання дозволить транслювати відео-потік роздільною здатністю 480p на смартфон або планшет в режимі реального часу. А щоб політати разом з гаджетом, досить буде активувати режим віртуальної реальності.

Дрон Vidius VR

Аварії трапляються. Найчастіше страждає в аваріях пропелер. Дрон Vidius VR отримав спеціальну огорожу на лопаті, яка призначена для захисту пропелера від поломок. Користувачі зможуть активувати екстрену зупинку лопатей, якщо нещасний випадок неминучий.

Працює дрон протягом 5-7 хвилин. Заряджається через USB-кабель за 20. Оснащений Vidius VR системою гіро-стабілізації, заздалегідь запрограмованими різними швидкостями, режимом трюків і сигнальними LED-лампочками. Реєструвати такого маленького дрона в FAA, само собою, не потрібно.

Комплектація дрона Vidius VR

Дрон Vidius VR вже доступний для замовлення за ціною 75$, роздрібна вартість призначено на 20$ дорожче. Кожен дрон йде в комплекті з контролером, окулярами віртуальної реальності, зарядним кабелем, одним комплектом змінних лопатей і ремонтним набором.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар