Дрон Disco з нерухомими крилами від Parrot

Дрони, які випускалися в останні роки, були обмежені дизайном квадрокоптера. До цього моменту. Зустрічайте Disco — супер швидкий дрон від Parrot, вже готовий розсікати небеса! Вперше прототип представили ще півроку тому. За цей час розробники нарешті дійшли до фінальної версії пристрою.

Дрон Disco насправді дуже простий. І, само собою, розумний. Відрізняє його не тільки дизайн, але і можливість розганятися до 80 км / год. Триматися в повітрі на одному заряді батареї цей девайс зможе протягом 45 хвилин.

Крила дрона нерухомі. Він став першим у своєму роді дроном з такими крилами, що має встановлену камеру. Ротор знаходиться на хвості пристрою. За конструкцією гаджет дійсно більше нагадує літак, ніж звичний нам квадрокоптер. Встановлена камера має роздільну здатність 1080p HD і систему цифрової стабілізації зображення. Розташована на носі дрона. По обидва боки від неї встановлені ці самі крила, вся система зовні утворює букву "V". На кожне крило встановлені закрилки, які контролюються моторами.

Дрон Parrot Disco

Розробники повідомляли, що намагалися створити дрона, пілотувати якого зможе кожен без тривалих тренувань. Використовуючи супутній додаток від Parrot, дрон Disco, по суті, літає самостійно. Якщо ви захочете керувати ним більш традиційним способом, ви зможете запросто переключитися на контролер. Повороти наліво і направо контролюються одним джойстиком, управління здійснюється дуже просто, про стабільність можете не турбуватися.

Parrot Disco

Disco оснащений сенсорами, які забезпечують йому цю стабільність. По нижній частині пристрою розташовуються камера і ультразвуковий сенсор. На носі додатково встановлений сенсор, який відповідає за швидкість девайса. Якщо ви втратите управління, він зможе використовувати модуль GPS для повернення додому.

Какмера на Parrot Disco 1080p HD

Чи знаєте, що є найцікавішим у роботі з Disco? Ви включаєте пропелер і запускаєте девайс, як паперовий літачок. З цього моменту він буде літати навколо, поки ви не почнете їм управляти. Коли прийде час опускатися, він буде використовувати своєрідну систему екстреної посадки. Колісний посадковий механізм тут не передбачений.

Disco від Parrot — це не іграшка, яку можна просто підхопити і піти з нею в парк. Розмах крил дрона становить 1,1 метра, а важить він приблизно 700 грам. Він дуже міцний, якщо не направляти його прямо на зіткнення з деревом. Тому що цю сутичку виграє саме дерево. Про те, коли дрон відправиться на продаж і скільки буде коштувати, поки немає ніякої інформації.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

1 Коментар

  • Богдан
    Богдан П'ятниця, 02 вересня 2016, 14:44

    А как с экстренной посадкой? Пропеллер не ломается при контакте с поверхностью?

    Коментувати

Залишити коментар