Безпровідний підсилювач ZeusPro вирішує проблеми поганого сигналу Wi-Fi

Засновник компанії MIZEUS, Девід Мелман, з самого дитинства шукав вирішення проблем, з якими стикався. Він створив своїми руками безліч цікавих речей. Девід виріс і зрозумів, що його рішення можуть допомагати й іншим людям. А потім зіткнувся з проблемою поганого Wi-Fi з'єднання. Звичайні електронні підсилювачі сигналу не здавалися йому хорошим рішенням. Він почав власне дослідження. У його голову прийшла ідея поєднати технологію спрямованої частотності (така використовується на супутникових передавачах) зі звичайною антеною роутера. І тепер він представив ZeusPro — перший в світі неелектричний підсилювач сигналу Wi-Fi.

ZeusPro підсилює сигнал Wi-Fi

ZeusPro — неелектричний бездротовий підсилювач, здатний поліпшити якість і збільшити діапазон сигналу традиційного роутера з антеною. Він збільшує діапазон в два, а то і в три рази, дозволяючи покрити всі мертві точки. Крім того, ZeusPro знижує ймовірність появи лагів і розриву сигналу, коли ви граєте в онлайн-ігри. Пристрій також має захисну систему, що запобігає підключенню зайвих користувачів до мережі. Працювати з ним легко. І вартість у нього доступна. Це просте і недороге рішення проблеми слабкого сигналу Wi-Fi.

Пристрій ZeusPro

Компанія MIZEUS Group планує знайти інвесторів, завоювати їх впевненість в продукті і створити широку клієнтську базу. На додаток до ZeusPro в MIZEUS займаються створенням більш великого і могутнього підсилювача для бізнесу і промислових потреб. Щоб здати пристрій на масове виробництво, стартапу необхідно підняти мінімум 15 000 $. Коли Девіда Мелмана запитали про те, чому було вирішено запустити краудфандінговую кампанію, він відповів:

— Платформа (Indiegogo) відображає оптимальні потреби сучасного ринку і дозволяє відразу співпрацювати з зацікавленими користувачами, щоб продумати стратегію розробки наших майбутніх продуктів.

Підсилювач WiFi ZeusPro

Система краудфандінга сьогодні — самий спритний спосіб для того, щоб просунути якусь інді-розробку. На платформі Indiegogo, яку вибрав для просування свого підсилювача Мелман, вже успішно заявляли про себе навіть великі проекти типу Solar Roadways, що зібрав на свою кампанію 2,2 мільйона доларів.

Про компанію MIZEUS Group

MIZEUS Group була заснована в Тель-Авіві в Ізраїлі в 2015 році Девідом Мелманом і його партнерами. Стартап працює над пошуком простих і ефективних рішень технічних проблем, з якими стикаються в повсякденному житті багато людей. Щоб дізнатися про компанії більше, можна відвідати їх вебсайт або сторінки в соціальних мережах. А підтримати проект ZeusPro можна на платформі Indiegogo.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар