Ноутбук Getac S410 з додатковою батареєю для походів

Getac S410  — лептоп, який позиціонується як "напів-надійний". Не тому, що він не готовий зустрітися з суворою реальністю, а через те, що зроблений заради продуктивності. Цей лептоп є машиною, яку мандрівники можуть брати з собою в походи. Це ноутбук, зібраний для того, щоб вистояти проти бруду і вологи. У Getac роблять ноутбуки, не звертаючи уваги на тренди сучасного дизайну гаджетів. Тому що користувачам плювати на те, як ноутбук виглядає. Їм важливо те, на що він здатний. І які пошкодження зможе витримати.

Ноутбук оснащено TFT LCD дисплеєм діагоналлю в 14 дюймів з опцією 100 NITS LumiBond для роботи на самому яскравому сонці та технологією мультитач. Роздільна здатність екрану 1366 х 768 (HD). Є також варіант ноутбука з екраном FullHD і 800 NITS LumiBond. Обидва варіанти оснащені вбудованою вебкамерою із роздільною здатністю FullHD.

Похідний ноутбук Getac S410

Ноутбук Getac S410 отримав сертифікат MIL-STD 810G, що підтверджує захист від вібрацій, температури, ударів, падіння з висоти та вологості. Є сертифікат IP51, який підтверджує, що пристрій виживе після падіння з 1 метра на торцеву поверхню. Також він оснащений безліччю захищених портів. Можна не боятися розлити щось на закритий ноутбук.

Ноутбук Getac S410

Не варто турбуватися і про рідину, розлиту на клавіатуру, вона захищена стійкою до бризок мембраною, є варіант з опціональною повністю захищеною від бризок клавіатурою з LED-підсвіткою. Тачскрін дисплея працює в дощову погоду, відгукується на дотики рук у рукавичках.

Варіант корпусу у ноутбка всього один. Але його можна прокачати самостійно, при бажанні додавши слот для карт PCMCIA Type II або ExpressCard 34/54, мульти-привід DVD або навіть другу батарею. Користувачі також зможуть додати сканер відбитка пальця, розумний кардрідер, модуль 4G LTE, резервну батарею-перемичку, безконтактний кардрідер, порт послідовного введення-виведення, порт VGA і антену для прийому GPS, WLAN і WWAN.

  Getac S410

Getac S410 обійдеться користувачам 1349$ мінімум. Кінцева вартість залежатиме від того, чим ви вирішите нашпигувати свій ноутбук. Розробник дає гарантію на 3 роки. Ноутбук вже зараз доступний для замовлення.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар