Razer об'єднується з Maingear для створення ігрового PC твоєї мрії

За останні кілька тижнів фахівці в області ігрових комп'ютерів з Razer були дуже зайняті. Вони представляли цілу прірву різних ігрових пристроїв, серед яких була клавіатура для iPad, оновлений ігровий ноутбук Blade і аксесуари: миші, навушники та камери. Виставка IFA 2016 в Берліні явно висушила запаси гаджетів компанії. Але "на десерт" в Razer припасли анонс ще одного продукту. Це новий системний блок, який отримав назву R1 Razer Edition. Його збирали спільно з розробниками ігрових комп'ютерів Maingear.

Комп'ютер R1 Razer Edition

На перший погляд R1 Razer Edition володіє всіма головними особливостями пристроїв від компанії Razer: стильний сучасний чорний корпус, ефект підсвічування яскравим зеленим кольором і акуратно організована внутрішня набивка самого системного блоку. Навіть опціональна рідка система охолодження оснащена цим зеленим підсвічуванням. За таким впізнаваним зовнішнім виглядом ховається якісний підхід Maingear до збірки комп'ютера з компонентами, які можна змінювати при бажанні, а також їх власна внутрішня система проводки Origami Wiring.

Ігровий комп'ютер R1 Razer Edition

Системний блок R1 Razer Edition вже доступний для замовлення через сайт компанії Maingear. Вартість базової моделі склала 999$. У цю вартість включено процесор Core i5 3.2 GHz, 8 Gb оперативної пам'яті, відеокарта GeForce GTX 1060 і 1 Tb вільного простору на жорсткому диску. Покупці при бажанні можуть замовити модель з відеокартою AMD для своїх графічних потреб. Кожен комп'ютер буде монтуватися в Maingear вручну.

Насправді лімітом нутрощів системного блоку R1 Razer Edition стає тільки розмір гаманця потенційного користувача. При бажанні та можливостях туди можна увіткнути процесор i7 з 10 ядрами, 128 Gb оперативної пам'яті, подвійну відеокарту GeForce Titan Xs і жорсткий диск місткістю в 1,2 Tb. А з ними і рідку систему охолодження. Комп'ютер з максимальними нутрущами буде готовий працювати з відео-файлами роздільною здатністю в 4K і віртуальною реальністю.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар