MSI дозволить вільно переміщатися у віртуальній реальності з PC-рюкзаком

Варто провести лише кілька хвилин з окулярами віртуальної реальності HTC Vive, як реальне оточення перестає мати значення і пропадає. Але це може бути небезпечним, якщо ваші окуляри прив'язані купою проводів до системного блоку комп'ютера. Ви просто заплутаєтеся ногами в цих проводах. Багато розробників вже почали вирішувати цю проблему, переносячи всю міць системного блоку у формат рюкзака. Це дає можливість пересуватися у віртуальній реальності, не боячись проводів під ногами.

Такий рюкзак представив розробник MSI. Полегшений пристрій, що одержав назву VR One, оснащено батареєю, яку легко поміняти, а також його відкрито для програвання VR-ігор на Vive та інших окулярах віртуальної реальності.

Кілька схожих прототипів вже демонструвалися іншими розробниками на різноманітних виставках в цьому році. Але в MSI повідомляють, що модель VR One — найлегша і найтонша серед існуючих на сьогоднішній день. Рюкзак важить лише 3,6 кг, може скинути ще 1,4 кг, якщо з нього зняти подвійний блок живлення. Батареї дають можливість грати протягом 90 хвилин, потім їх можна поміняти. Поки обидві батареї заряджаються, користувач зможе все одно продовжувати гру, просто підключивши рюкзак до джерела живлення.

Рюкзак для віртуальної реальності VR One

Під корпусом VR One встановлені процесор Intel i7 і відеокарта Nvidia GTX 1070. Відеокарта була випущена в цьому році, разом з картами Titan X та GTX 1060. Її розробляли спеціально для роботи з програмами та іграми віртуальної реальності. В MSI повідомляють, що вся система зможе відтворювати ігри з частотою в 90 FPS. Рюкзак з'єднується з окулярами віртуальної реальності (або монітором) по HDMI-кабелю, Mini DisplayPort або Thunderbolt3. Тут також передбачено 4 USB-порти для підключення додаткових девайсів.

Рюкзак MSI VR One

Два девятисантиметрових лопатевих вентилятора і дев'ять теплових труб охолоджують рюкзак VR One, дозволяючи йому працювати рівно і тихо. В MSI повідомляють, що рівень шуму не перевищує 40 dBA в процесі роботи, що схоже на звук дзюрчання струмочка. Розробники поки не дають ніякої інформації про те, коли і за якою ціною рюкзак буде доступний. Але вони планують продемонструвати його можливості на цьому тижні на виставці Tokyo Game Show. Не виключено, що всі подробиці будуть представлені саме там.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар