Маска OhRoma перенесе запахи з віртуальної реальності

Протягом останнього століття умільці з індустрії розваг шукали способи перенести нюхові відчуття в мультимедіа. У ранні двадцяті роки власники театрів намагалися розпорошувати духи в аудиторію під час специфічних моментів. А в шістдесяті з'явилося аж дві конкуруючі технології перенесення аромату на аудиторію. Ось тільки аудиторії не дуже сподобалися ці спроби пирснути в неї якимось запахом під час перегляду фільму.

Перенести в індустрію розваг нюхові відчуття нюхові ентузіасти намагаються знову і знову. Новим девайсом для запахів став OhRoma. І, як багато нововведень, йде він прямо з порно-індустрії. Пристрій являє собою газову маску з набором невеликих каністр з ароматами. Користувач об'єднує маску зі своїм смартфоном, а потім в заплановані моменти потрібна каністра з ароматом відкривається. Розроблено пристрій OhRoma для того, щоб використовувати його в парі з набором для віртуальної реальності. Згідно із запевненнями розробників, він дозволить вам "відчути запах своєї улюбленої порно-зірки".

Маска OhRoma для віртуальної реальності

А поки ми тільки замислюємося про те, наскільки потрібним доповненням для віртуальної реальності стануть запахи, розробники OhRoma вже зібрали 30 різних ароматичних букетів. Серед них є запахи окремих інтимних частин тіла, обстановки, афродизіаків і навіть трусиків.

Картриджі для OhRoma

Спроб організувати "нюхальний" бізнес за останній час ми бачили чимало. Навіть для гри по "Південному парку" створювався девайс, в якому можна було відчути весь "аромат" газів, що випускаються. Особливого розвитку нюхові технології не отримали, тому і на цю спробу багато хто вже зараз дивиться зі скепсисом. Однак, в порно-індустрії девайс і правда може вистрілити, адже смаки і фетиші у людей найрізноманітніші. Вікторія Райан, вебкам-модель, в інтерв'ю HuffPost навіть розповідала про те, як часто глядачі кажуть їй, що хотіли б відчути її запах.

Додаток для OhRoma

Тим часом, девайс OhRoma вже навіть доступний для замовлення. За 99,99$ ви можете отримати таку газову маску з тридцятьма каністрами з ароматами. Додаткові каністри коштуватимуть в межах 5,99 $ -9,99 $. Порно з запахом. Технічний прогрес прекрасний.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар