Розумний освіжувач повітря Moodo поповнює ряди девайсів інтернету речей

Завдяки інтернету речей ми можемо контролювати освітлення і температуру в наших будинках, натискаючи лише одну кнопку. Але що стосовно запаху? Нам залишається тільки поміняти картридж освіжувача Glade на який-небудь новий. Або просто відкрити вікно, щоб провітрити приміщення. Точніше залишалося. Адже все може змінитися з новим девайсом Moodo від творців SensorWake. Це пристрій, зараз представлений на Indiegogo, призначений для того, щоб ви без проблем могли контролювати запах у вашому будинку.

Moodo це дифузійна машина, яка пропускає повітря через чотири різні капсули. Усередині кожної з цих капсул встановлені кристали з різними запахами. Капсули будуть поставлятися з різними ароматами, серед яких є "Сандалове дерево","Евкаліптові ночі" і "Вишукані прянощі". Через супутній додаток для мобільного пристрою користувачі зможуть змішувати аромати капсул для створення свого унікального. А якщо бажання розважатися зі створенням ароматів немає, можна купити вже підготовлені набори, запахи в яких будуть підходити під різний настрій.

Розумний освіжувач повітря Moodo

Як і багато інших девайсів інтернету речей (типу Hue від Philips), пристрій Moodo поставляється з набором різних ароматних налаштувань для простоти використання. Але якщо ваше кастомне налаштування досить хороше, ви зможете поділитися ним зі спільнотою користувачів. Або знайти інші кастомні схеми ароматів. Також для пристрою можна налаштувати цілий ароматний "плейлист", запрограмувавши зміну запахів в певний час.

І, як і багато інших девайси інтернету речей, цей потребує фінансування з боку майбутніх власників і потенційних покупців. Тобто, представлений на порталі Indiegogo. Щоб стати володарем найпростішого варіанту (один девайс і чотири капсули), вам буде потрібно закинути в скарбничку проекту 139$ . А набір з двох пристроїв і 48 капсул можна буде по кампанії придбати за 518$ (такий же набір в роздріб планують продавати вже за 1000 $). Збори триватимуть ще місяць. І, якщо кампанія не провалиться, а виробництво почнеться, вже в липні 2017 девайси Moodo відправляться до своїх перших власників.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар