Компас Northern Star для пожежних допоможе краще орієнтуватися в палаючих будівлях

Уявіть, що ви пробираєтеся крізь палаюче і повністю задимлене приміщення, в якому раніше ніколи не були. В таких умовах дуже легко оступитися, не знаючи точно, куди йти. І дуже складно повернутися на свіже повітря, навіть виконуючи вказівки. Саме з цим постійно стикаються пожежні. І саме для того, щоб полегшити цю важку і небезпечну роботу, капітан Джефф Дайкс розробив Northern Star, спеціалізований пристрій для маски.

Водонепроникний девайс встановлюється всередину маски пожежного. У нього вбудовано гіроскоп, акселерометр і магнетометр. Останній визначає напрямок, в якому йде носій. Це, по суті, електронний компас. Пам'ятайте, GPS в будинках не працює.

Компас Northern Star для пожежних

Щоб активувати девайс, необхідно пару раз тапнути по масці. Norther Star на масці буде підсвічуватися, а дані з нього — оновлюватися по багато разів за одну секунду. Працює пристрій на одній літієвій батареї. Розробники стверджують, що на одному заряді він переживе навіть найтривалішу пожежу. При необхідності її легко можна буде замінити на іншу, повністю заряджену батарею.

Компас Northern Star

Дисплей буде попереджати носія про те, що батарея сідає. Також пожежники повідомлятимуться про магнітних полях, що знаходяться поблизу, оскільки вони здатні негативно впливати на точність показань магнетометра. Коли користувач знімає маску, пристрій відключається сам по собі, не реєструючи більше ніякого руху.

Пристрій було створено пожежним для пожежних, з урахуванням потреби в максимальній простоті і швидкості використання. Концепт був народжений ще в 2014 році за обіднім столом пожежної частини. З ним капітан Джефф Дайкс відправився на місцевий контест, де і отримав Гранпрі. Наступні два роки він провів за розробкою пристрою Northen Star. А тепер цей пристрій став предметом збору коштів на Kickstarter.

Компас для пожежних Northern Star

Отримати для себе один такий пристрій (щоб користуватися в роботі або подарувати своєму знайомому пожежному) можна за суму в 100$, внесену в кампанію. Проект зібрав поки не так багато коштів, але попереду ще більше двадцяти днів. можливість підтримати кампанію все ще є! Відправка пристроїв, якщо все пройде за планами, намічена на квітень 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар