Навігатор Beeline для велосипедистів вкаже напрямок, але не маршрут

Багато велосипедистів вважають, що вони набагато вільніші ніж мотоциклісти. Вірно, адже вони можуть поїхати куди завгодно, коли їм цього захочеться. Якщо ви згодні з цим, то вам до душі може припасти Beeline. Це новий гаджет для навігації, який буде вказувати вам напрямок і оцінювати відстань до пункту призначення. Але не прокладе шлях, а надасть вам можливість самостійно розбиратися з тим, як дістатися потрібного місця.

Для початку роботи з девайсом користувач встановлює безкоштовний додаток на iOS/Android, а потім задає через нього пункт призначення. Можна додатково встановити точки відпочинку на шляху, якщо це необхідно. Далі можна просто закинути смартфон в кишеню рюкзака і відправлятися в дорогу.

Навігатор Beeline для велосипедистів

Сам пристрій оснащений дисплеєм на електронному чорнилі. На дисплеї відображаються стрілка напрямку і додаткова інформація про поїздку (без маршруту). Карту не передбачено, як і навігаційні підказки. Велосипедисту залишиться тільки самостійно визначати, як краще проїхати і в які двори звернути. У девайс також вбудовано магнетометр, акселерометр і гіроскоп, за даними з яких він і визначає зміни в напрямку руху велосипедиста. Стрілку напрямку можна переключити на екран зі спідометром і датою.

Навігатор для велосипедистів Beeline

Пристрій захищений від попадання води, він не боїться струсу й ударів. Кріпиться девайс на кермо велосипеда за допомогою силіконової стрічки. Кріплення надійне, з керма девайс нікуди не звалиться. Всередині встановлено батарею на 350 mAh, яка на повному заряді забезпечить вам 30 годин безперебійної роботи (але тільки якщо користуватися ви будете без підсвічування, яке, до речі, передбачено).

Пристрій Beeline спочатку з'явився як проект на Kickstarter, але успішно дістався до комерційного випуску. Девайс, розроблений в Британії, вже зараз можна замовити за 99 британських фунтів (в перерахунку на долари виходить близько 121 $). Оцінити всі можливості цього нехитрого пристрою можна на супутньому відео, представленому розробниками. Поки він перший у своєму роді, який вже вийшов на комерційну стадію і став доступним. Схожі пристрої доступні тільки для попереднього замовлення.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар