Розумний велосипедний шолом Coros Linx проводить музику через кістки

Розумними сьогодні стають не тільки велосипеди, велосипедні аксесуари типу рукавичок або шоломів — теж. Останнім таким гаджетом став девайс Coros Linx: шолом, який прибере ці незручні та небезпечні в поїздці навушники з вух велосипедистів. Шолом сам проводить музику через кістки його носія. З ним же можна приймати дзвінки. Шолом також отримав можливість радіо-комунікації, автоматичні сповіщення про небезпеку й інше.

Проблема прослуховування музики гостро стоїть для велосипедистів, сноубордистів та інших спортсменів, які використовують шоломи. Адже вуха найкраще залишати відкритими, щоб не пропустити нічого важливого. Так чому б не використати для цього кісткову провідність? Зовні Coros Linx виглядає як найпростіший шолом з полікарбонату. Але варто його пов'язати з додатком на iOS або Android, як він перетворюється на один з найбільш корисних велосипедних девайсів.

Розумний велосипедний шолом Coros Linx

Система кісткової провідності вбудована в ремінці, звук йде через кістки вилиць. Пересунути ремінці так, щоб отримати краще звучання, дуже просто. У шолом вбудовано мікрофон, стійкий до вітру. Приймати і здійснювати дзвінки можна буде прямо в ньому. Управління здійснюється бездротовим шляхом. Батарея забезпечує не менше 10 годин безперервного звучання.

Є тут і ще одна корисна функція. У Coros Linx вбудований G-сенсор, який визначить аварію, що сталася. Якщо ви не в змозі самостійно викликати швидку або перебуваєте без свідомості після нещасного випадку на дорозі, шолом автоматично перешле повідомлення про це, заповнивши контактну форму.

Пульт управління Coros Linx

Одна з найцікавіших функцій — режим рації. Ви зможете з'єднатися з іншими носіями шоломів з вашої велосипедної групи, щоб спілкуватися з ними без використання зв'язку смартфонів. Для цієї функції передбачено окрему кнопку на панелі управління пристроєм.

Шолом важить 380 грам. Це приблизно на 100 грам більше, ніж вага більшості звичайних шоломів на сучасному ринку. Але перевантаженим при цьому він зовні не здається.

Велосипедний шолом Coros Linx

Пізніше в цьому місяці розробники шолома планують виставити Coros Linx на Kickstarter заради збору коштів на виробництво. Частина девайсів вже зібрана, відправка за попереднім замовленням почнеться в жовтні. На Kickstarter вони будуть виставлені за ціною 100$, що складе всього половину запланованої роздрібної вартості.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар