Gatebox: віртуальний робот-помічник автоматизує ваш будинок

Ми ще не дійшли до тієї стадії технічного розвитку, коли у вас вдома є як мінімум один робот, здатний робити за вас домашні справи, коли вам ліньки або ніколи. Так що, поки фізичні роботи ще тільки розвиваються до цього ступеня, ви можете отримати віртуального, який допоможе автоматизувати будинок. Про нового віртуального робота-помічника Gatebox можна думати як про Google Home, тільки з анімованою і неймовірно милою японською дівчинкою всередині.

Пристрій Gatebox є тубою для проекцій, всередині якої проектується персонаж, що представляє його. З цим персонажем навіть можна поговорити. Девайс зв'язується з вашою домашньою інтернет-мережею і дозволяє автоматизувати ряд завдань. Наприклад, запрограмувати включення і виключення світла. Персонажа всередині туби звуть Азума Хикари. І у неї навіть є власний сайт.

Робот помічник GateBox

Згідно з веб-сайтом, Азуму 20 років, її зріст 158 см. Її хобі — перегляд аніме, а її спеціальність — смаження яєчні. Про неї також відомо, що їй подобаються пончики і не подобаються комахи. Мріє Азума про те, щоб допомагати людям, які багато працюють. У віртуального персонажа є два варіанти голосу, власник девайса зможе вибрати з них найбільш підходящий героїні. Користувачі взаємодіють з пристроєм за допомогою голосових команд. На верхній частині туби розташовано камеру. Для девайса є окремий додаток на iOS і Android, за допомогою якого користувач зможе навіть поспілкуватися з Азуму, коли знаходиться на відстані від будинку.

Голосовий додаток дозволяє давати Азуму завдання також віддалено, поки користувач не вдома. Сам Gatebox в розмірах 22 х 36 х 52 см, а важить 5 кг. Роздільна здатність проектора, який створює всередині туби зображення Азуми, становить 1280 х 720 пікселів, сам девайс оснащений стерео-спікерами. Є тут навіть окремий порт для навушників.

У пристрій вбудовано найрізноманітніші сенсори, серед яких камера, мікрофон, датчик руху, сенсор тепла і вологості, а також тач-кнопки. В анонсі є тільки японська мова, обійдеться такий пристрій для Японії в 2600$. Англомовна версія коштуватиме вже 3000$. Відправку пристроїв намічено на грудень 2017 року.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар