Контролер Trainer Ball для того самого додатка

У Pokemon Go сьогодні грає революційна кількість осіб. Багато компаній здійснюють маркетингові ходи, пов'язані з цією грою. Тренери роблять власні кейси для телефонів, з якими зручніше кидати покеболи, а від Nintendo в вересні виходить супутній гаджет. Не стоять на місці і розробники самих різних девайсів. Так на Kickstarter з'явилася кампанія зі збору коштів на контролер Trainer Ball, виконаний у формі покебола. З ним ти зможеш дійсно кидати покебол в покемона під час лову.

Багато з нас знають, як захоплює цей додаток, незважаючи на всі баги. Єдине, чого не вистачає для повноцінного досвіду лову — сьогодення, а не віртуального покебола. Розробники Trainer Ball змогли вирішити цю проблему.

Девайс з прогумованим покриттям здатний витримати контакт із землею. Хоча, насправді повноцінно кидати його не потрібно, достатньо просто зробити відповідний рух рукою, в якій він затиснутий. Але падіння або кидок він все одно витримає. Девайс з'єднується з самим додатком Pokemon Go і дає гравцям можливість ловити покемонів так, як це роблять тренери в мультсеріалі.

Trainer Ball для Pokemon Go

Контролер працює на тій же технології, яка дозволяє з додатком SnapChat розпізнавати обличчя. Усередині нього вбудований акселерометр. Поєднавши технологію і дані з акселерометра, розробники змогли отримати пристрій, що функціонує за принципом системи Kinect від Microsoft. Зі смартфоном цей покебол з'єднується по Bluetooth.

Trainer Ball

Відповідно, тобі постійно доведеться тримати включеними не тільки геолокацію й інтернет, але ще і Bluetooth. А значить, твій смартфон буде ще швидше розряджатися. Але творці Trainer Ball подбали і про це. Досить очевидним способом — девайс може працювати в якості пауербанка. Ви підключаєте смартфон з USB-кабелю до покеболу і заряджаєте його.

Trainer Ball як пауербанк

Такий два-в-одному пристрій вельми привабливий. Але ще не ліцензований, та й виглядає досить грубувато. Розробникам залишилося тільки отримати ліцензію і зібрати достатньо коштів на масове виробництво. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб отримати на руки покебол для Pokemon Go, ви можете інвестувати 45$ і більше в проект. Відправка запланована на лютий 2017 року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар