Pokemon Go: початок підкорення Європи і перше оновлення

Гра Pokemon Go поки знаходиться на шляху до того, щоб стати глобальним світовим феноменом, заснованим на аугментованій (доповненій) реальності. Офіційно доступна вона була тільки в Штатах, Австралії та Новій Зеландії. Але гравців в інших країнах, в тому числі в Україні, Росії та Білорусі, це не зупиняє. Покемонів ловлять по всьому світу, додаток за популярністю вже переплюнув Tinder всього за тиждень.

Гра Pokemon Go

Офіційно зіграти в Pokemon Go гравці з Європи зможуть вже скоро. Глобальна хода покемонів розпочнеться з Німеччини, де вже з сьогоднішнього дня гра стала доступна. Додаток не заблоковано під геолокацію, офіційний анонс означає тільки те, що в App Store і Play Store в Німеччині він з'явиться. Однак, для того, щоб отримати додаток на свій телефон, досить просто завести американський профіль для App Store або Play Store. Завантажувати зі сторонніх порталів не рекомендується, по мережі гуляє додаток-обманка, який отримує доступ до всіх ваших даних.

Pokemon Go

Так, додаток почав підкорювати Європу. А заодно з'явилося найперше оновлення. У версії 1.0.1 розробники виправили помилки і, що найголовніше, знизили кількість даних, які додаток запитував у користувачів Google-акаунтів. Перша версія вимагала повний доступ до аккаунту навіть у власників пристроїв на системі iOS, що викликало багато невдоволення за останній тиждень. Але стати найпопулярнішим в App Store додатком грі Pokemon Go це не завадило.

Версія 1.0.1 обіцяє виправлення ряду помилок, помічених користувачами. Так після того, як додаток вилітав, раніше доводилося знову залогінюватися в нього. Начебто нічого страшного, але не звернути на це увагу з усіма вильотами, через які пройшла перша версія гри, було складно.

Додаток Pokemon Go

Крім цього, користувачі тепер зможуть відключати оповіщення від гри. Якщо поруч з вами знаходиться покемон, а у вас немає можливості зірватися і зловити його, ви просто можете заборонити додатку надсилати такі сповіщення. І не засмучуватися.

Niantic, компанія-розробник, повідомляє і про те, що тепер з'явилася можливість логінитися в грі без облікового запису Google, що раніше було просто неможливо.

Поки в грі Pokemon Go не з'явилася можливість обмінюватися покемонами з друзями, що сумно. Але розробники обіцяють прикрутити її в оновленні 1.0.2. Залишається тільки чекати і придивлятися до тих покемонів, якими вже похвалилися нам наші друзі.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар