Це програмне забезпечення зробить твої Селфі більш привабливими

Наукою вже встановлено, що певні лінзи можуть викривляти твоє обличчя (так що не варто паритися, якщо ти виглядаєш на одержаних фото якось не так). Але є і багато інших чинників, які впливають на результат твоїх Селфі. Наприклад, чим ближче камера до обличчя, тим більшими здаються ніс і лоб, а вуха — меншими.

Дослідники з інституту Прінстона хочуть дати людям можливість покращувати свої знімки, щоб не доводилося їх по кілька разів перезнімати. Тому вони розробили нову форму редагування щойно отриманих зображень. Написане програмне забезпечення для редагування дозволяє змінити дистанцію на знімку і тим самим його вдосконалити.

Провідний розробник, Охад Фрід, повідомляє в опублікованих дослідженнях:

- Сьогодні люди можуть редагувати фото прямо з телефону. Змінюється багато аспектів. Ми хочемо дати їм можливість редагувати свої обличчя на знімках, робити їх більш реалістичними.

Дослідники використовували модель, яка створює 3D-зображення людських голів, а також програму, розроблену в університеті Карнегі Мелон, яка допомагає визначити близько 70 точок прив'язки на обличчі. Демонстрація результатів дослідження проводилася на сайті Прінстона. Користувача на завантажених фото просили відзначити точки розташування вух і верхньої частини голови. Програма змогла міняти відстань камери і кути зйомки на знімках, щоб користувач отримав найбільш вдале фото.

Адам Фінкельштейн, один з авторів дослідження, говорить:

- Мені здається, що синтетичні глянцеві зображення виглядають так добре, тому що при редагуванні використовувалися ті ж самі кольори пікселів, що і в оригіналі. Їх просто трошки посувають, щоб створилася ілюзія зйомки з іншою локації і під іншим кутом.

На даний момент розробники дозволили маніпулювати зображенням тільки в двох вимірах. Нинішні проблеми програми були помітні ще на демонстрації. Наприклад, вона не розуміє, що їй робити, якщо ти не можеш точно зазначити положення вух. Відредагувати через програму можна тільки голову. Демонстрація не відтворила всі можливості, заявлені в описаних дослідженнях. Але вона показала нам, що в перспективі можна буде робити зі знімками. І це було непогано.

На сайті Прінстона розміщена бета-версія програми (для скачування недоступна, спробувати можна тільки онлайн). Над її проблемами дослідники вже працюють. Але коли ми зможемо випробувати повноцінну версію, невідомо.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар