Мультитач стає більш просунутим завдяки компанії Qeexo

Мультитач, як ми всі знаємо, в основному потрібен для промотування, натискання на іконки, а також для наближення та віддалення інформації на екрані за допомогою двох пальців. Але розробники з компанії Qeexo стверджують, що ми використовуємо лише малу частину можливостей мультитач.

Qeexo TouchTools

За останню пару років дослідники компанії працювали над програмним забезпеченням, яке дозволить розширити можливості мультитач. Це програмне рішення було названо TouchTools. І з його допомогою можна перенести на мультитач такі інструменти як друкарська ручка, ластик, камера, вимірювальна рулетка, лупа або навіть комп'ютерна миша. Всі можливості цих інструментів на мультитач користувач буде отримувати, застосовуючи певні жести.

Qeexo TouchTools

Звичайно, жести будуть значно відрізнятися від тих рухів, які ви використовуєте, застосовуючи реальні інструменти. Зате TouchTools працює на всіх девайсах з сенсорним екраном без додаткового заліза. Так що, забезпечити ним будь-який смартфон в перспективі буде дуже просто.

Керівник Qeexo, Сан Он Лі, пояснив, що TouchTools використовує тільки дані з мультитач і машинне навчання програмного забезпечення для визначення рухів рук користувача:

- Це не просто набір жестів для управління. Одних тільки даних з мультитач буде недостатньо для того, щоб визначити, яким інструментом хотів скористатися юзер. Нам необхідно розуміти орієнтацію і розмір подушечок пальців користувача.

Qeexo TouchTools

TouchTools не обмежуватиметься лише смартфонами і планшетами. Лі заявляє, що програмне рішення підійде і для великих інтерактивних дошок. Це допоможе користувачам значно урізати віртуальний набір інструментів і не морочитися зі стилусами. Лі також очікує, що розробка компанії зацікавить і творців автомобільних систем. TouchTools допоможе водіям контролювати, наприклад, температуру в салоні або гучність музики простими рухами пальців по сенсорній панелі.

Qeexo пропонує доступ до їх системи розробникам додатків. Так що, для того, щоб спробувати щось написати під TouchTools вам не буде потрібно ставати великим виробником гаджетів з сенсорними панелями.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар