Mindshow перетворить тебе на актора і режисера віртуальної реальності

Знаєте, в чому головна проблема віртуальної реальності сьогодні? У контенті, якого катастрофічно мало. Пристроїв на ринку стає все більше, але споживачеві зануритися у віртуальну реальність складно. Було б у що занурюватися!

Розробник Visionary VR заявляє, що готовий вирішити проблему з цікавим контентом разом зі своїм новим продуктом, який отримав назву Mindshow. З його допомогою рядові користувачі зможуть пірнути у віртуальну реальність і самостійно створити історію через перспективу самих персонажів.

Mindshow

Mindshow — це дуже смілива спроба принести в світ віртуальної реальності креативний контент від самих користувачів. Visionary VR дадуть тобі всі необхідні інструменти для управління обстановкою в VR, інтерактивне оточення і "шкуру", в якій ти будеш там перебувати. Mindshow повністю зав'язаний на тому, щоб знайти в собі внутрішню дитину, випустити її назовні і по-справжньому розважитися, створюючи креативну історію. Веселу і таку, що запам'ятовується.

Джонні Росс, один з творців Visionary VR, каже:

— Mindshow вдихає життя в неживу реальність. Ви створюєте щось самі. Це повертає вас в дитинство, до тих почуттів, які ви відчували, просто граючи.

Демо було продемонстровано на виставці VRLA. Воно виявилося одним з найбільш живих і таким, що запам'ятовуються серед багатьох, представлених там. Адже не кожне демо здатне дозволити тобі створити власну історію у віртуальній реальності. Та не кожне демо так кружить голову.

Є щось безперечно потужне в тому, щоб спостерігати за персонажем, який розмовляє твоїм голосом. Він рухається в навколишньому середовищі, яким ти керуєш. Він говорить те, що ти хочеш почути. А якщо додати можливість соціалізуватися? Почати створювати власні сюжети у віртуальній реальності разом зі своїми друзями або незнайомими людьми. Ось це буде по-справжньому круто.

Демо показували за допомогою HTC Vive, але розробники обіцяють викотити Mindshow на всі основні платформи віртуальної реальності, включаючи Oculus Rift і PSVR. Поки Mindshow знаходиться на ранніх стадіях створення. Розробники тільки відкрили можливість підписатися на отримання доступу до ранньої версії програми.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар