Перший додаток від Fender - цифровий гітарний тюнер

Fender анонсував свій перший цифровий помічник на платформу iOS. Який, що не дивно, виявився гітарним тюнером. Ну, само собою. Якщо ваша компанія це Fender, і ви вирішили увірватися в гонку додатків, ви почнете саме з тюнера.

Представники компанії повідомляють, що програму розроблено для гітаристів будь-яких рівнів. Вона включає навіть автоматичний режим, на якому програма прослуховує звук струни і повідомляє тобі, в який бік її підтягнути. Також є довідник з навчання налаштуванню на слух і просто купа порад для гітаристів. Додатків-тюнерів повно. Але їх розробники не Fender. Привернути увагу до продукту, випущеному під цим брендом, найпростіше.

Fender Tune

Відкриваючи додаток, ви бачите найпростіший інтерфейс. Він відразу перекидає на автоматичний режим, який використовує мікрофон девайса, щоб прослуховувати звучання однієї струни. Щоб налаштувати гітару чітко, вам буде потрібно повертати кілочок до тих пір, поки на вікні в центрі не з'явиться помаранчеве коло. Коли коло стане зеленим, струна настроєна.

По низу екрану розташовано чотири іконки. Друга зліва перемикає користувача в режим довідника. Вікно установок дозволяє тобі вибрати між електрогітарою, акустикою або бас-гітарою. Вибрати також можна одне з 15 тюнінгових налаштувань або створити власне. Призначені для користувача настройки тюнінгу можуть зберігатися в профілі користувача на Fender Connect. Створити профіль можна через додаток. Інші опції включають хроматичний режим, коли автоматичний активований, і можливість зациклити режим довідника на повторення ноти, щоб користувач міг нормально тримати в обох руках гітару.

Додаток-тюнер Fender Tune

Новачки можуть зануритися в розділ порад по налаштуванню, де отримають інформацію про те, як довести звучання інструменту до стандартної частоти і як найкраще бити по струнах. Тут є і кілька базових порад по тонам. Наприклад, про те, як використовувати більш тугі струни для багатого і глибокого звучання або перекотитися на басове.

Так, для iOS і правда повно подібних додатків. Але чому б не поставити саме Fender Tune? Його вже можна знайти в AppStore і встановити абсолютно безкоштовно.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар