Додаток для Bentley Bentayga на Apple Watch дозволить власникам контролювати їх авто

Компанія Bentley продемонструвала новий додаток для Apple Watch, який дозволить пасажирам шикарного позашляховика Bentayga контролювати деякі системи автомобіля за допомогою годинника. Багатіям на задньому сидінні більше не буде потрібно тягнутися до стандартних кнопок, щоб активувати якийсь процес. Використовуючи додаток, пасажири зможуть самі керувати клімат-контролем або розважальними системами.

Додаток для Apple Watch від Bentley Bentayga

Додаток дає можливість регулювати температуру в салоні, вентиляційну систему і масажні функції, вбудовані в сидіння. На моніторі годинника також можна буде подивитися інформацію про швидкість руху автомобіля, пройдену відстань і температуру "за бортом". З автомобільної системою управління годинник зв'язуються за допомогою Bluetooth-з'єднання.

Додатки для Apple Watch Bentley Bentayga

Apple Watch необхідно буде синхронізувати з бортовим комп'ютером автомобіля. Як тільки це буде зроблено, деякі автомобільні системи зможуть спокійно контролюватися через годинник на зап'ясті. Ден Уіттакер, керівник відділу електроніки в Bentley, каже:

— Bentayga поєднує в собі просунуті технології і розкіш так, як на це здатні тільки автомобілі від Bentley. Додаток для Apple Watch — ще один приклад того, як ми постійно використовуємо інновації для оптимізації зручності наших клієнтів.

Bentley Bentayga

Ви взагалі не в курсі, що за звір такий Bentayga? Це великий і розкішний позашляховик, який — так вже вийшло — може бути дуже швидким. Всередину можна встановити кошик для пікніка з держателями для шампанського з алюмінію за 32 000$, а можна — аудіосистему Naim з двадцятьма двома колонками і потужністю в 1950ват. Вартість позашляховика без жодних додаткових систем стартує з 230 000$. З різноманітними опціями, само собою, вийде значно дорожче.

Bentley Bentayga

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар