Periscope Sketch - нова функція в додатку онлайн трансляцій

Днями вийшло оновлення до додатка Twitter ’ а для трансляції потокових відеозаписів в режимі реального часу Periscope, доступному користувачам мобільних пристроїв на базі Apple ’ івської операційної системи iOS. Оновлення «Перископа» до версії 1.3.8 містить кілька змін, але найголовніше, за словами авторів програми – «новий спосіб виразити себе».

Йдеться про функцію Sketch, що дозволяє малювати на екрані прямо під час відеотрансляції. Користувачеві доступні три основних кольори, проте за допомогою інструменту «Піпетка» ви можете вибрати будь-який відтінок, що зустрічається відеоролику що транслюється.

Periscope Sketch

Користуватися новою «фішкою» простіше простого: під час трансляції відео натисніть пальцем (або стилусом) на екран і якийсь час не відпускайте. Потім виберіть функцію Sketch, потрібний колір і починайте малювати. Це нововведення може бути настільки ж ефективним, наскільки і веселим, враховуючи можливість писати щось на екрані в якості прикладу або пояснення (може бути особливо корисно, скажімо, для репетиторів) або обвести в гурток якийсь об'єкт, щоб привернути увагу глядачів саме до нього.

На додаток до нової можливості умільці з Twitter ’ а також удосконалили статистику по відеотрансляції, а також додали статистику по глядачам і таймером перегляду кожної трансляції. Подивившись на відповідну графу, ви легко визначите, скільки глядачів біля екранів мобільних пристроїв зібрав ваш ролик за вказаний період часу. Ця «фішка» дозволяє тим, хто знімає відеоролики, стежити за популярністю своїх творінь і робити їх ще більш цікавими для глядачів.

Periscope Sketch

Оновлення для «Перископа» також вносить цілий ряд незначних змін. Наприклад, в настройках тепер є опція відключення стабілізації відео. Також користувачі тепер можуть міняти свій нік в додатку (працює на iOS), вибравши в профілі опцію Edit. Крім цього, був виправлений цілий ряд багів.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар