EyeSight демонструє опцію управління смартфоном через VR-пристрій

За останні кілька років компанія EyeSight зробила собі ім'я, розробляючи технології жестового контролю для різноманітних комп'ютерних платформ: від мобільних девайсів до розумних окулярів. Сьогоднішній анонс компанії зачіпає жестову технологію для середовища, де цей формат, мабуть, має найбільший сенс: управління у віртуальній реальності.

Представники компанії поки не розголошують більшу частину інформації про проект. Власники патенту на технологію не дають EyeSignt права на розголошення навіть технічних даних. Поки все, що нам відомо, це те, що нова розробка для VR-пристроїв являє собою програмне рішення, що дозволяє здійснювати управління системами віртуальної реальності, що базуються на телефонних пристроях зразка Google Cardboard. Для управління буде використовуватися вбудована камера смартфона.

EyeSight демонструє опцію управління смартфоном через VR-пристрій

Програма працює без додаткового обладнання, використовуючи тільки телефонний сенсор. Управління простими функціями було продемонстровано в викладеному на YouTube відео.

Розробка знаходиться на ранніх стадіях. Але представники компанії EyeSight вже повідомили, що планують відкривати вакансії для нових розробників на цей проект в найближчому майбутньому. Керівник компанії Гідеон Шмуль пояснив, що саме EyeSight намагається привнести. Окремо від інших спроб перенести жестове управління в сферу віртуальної реальності:

— Ми працювали над нашим власним баченням системи взаємодії приладів віртуальної реальності з керуванням одними лише рухами пальців. Це дозволить зробити управління інтуїтивним і органічним для користувача. Щоб впровадити програмне рішення жестового контролю, ми дамо можливість здійснювати безконтактні дії для VR-пристроїв без якогось додаткового обладнання. Зараз ми працюємо над розробкою системи управління з ефектом присутності з 3D-сенсорами.

Сподіваємося, що найближчим часом розробники продемонструють нам найбільш повне демо своєї технології. Залишайтеся на зв'язку!

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар