Новини Apple Watch

Diskus - портативна зарядка для Apple Watch

Пристрій Diskus — перша в світі портативна зарядка для Apple Watch. Він дасть тобі можливість залишати рідний зарядний пристрій вдома, а не тягати його всюди за собою. Розроблено девайс було просто тому, що ми всі завжди забуваємо про щось в нашому житті. Наприклад, захопити в бізнес-поїздку велику зарядку для Apple Watch, який розрядиться, звичайно ж, в самий невідповідний момент. Тепер ви завжди зможете носити з собою запасну компактну зарядку, яка не додасть зайвої ваги вашій валізі або похідному рюкзаку.

Додаток для Bentley Bentayga на Apple Watch дозволить власникам контролювати їх авто

Компанія Bentley продемонструвала новий додаток для Apple Watch, який дозволить пасажирам шикарного позашляховика Bentayga контролювати деякі системи автомобіля за допомогою годинника. Багатіям на задньому сидінні більше не буде потрібно тягнутися до стандартних кнопок, щоб активувати якийсь процес. Використовуючи додаток, пасажири зможуть самі керувати клімат-контролем або розважальними системами.

Роздуми на тему Apple Watch 2

Чого ж нам чекати від цієї новинки? На жаль, інформації про них поки не так вже й багато. Але знаючи як добре зарекомендував себе "розумний" годинник першого покоління, нам залишається чекати ще більших новаторських ідей від творців.

Підписатися на цей канал RSS