Diskus - портативна зарядка для Apple Watch

Пристрій Diskus — перша в світі портативна зарядка для Apple Watch. Він дасть тобі можливість залишати рідний зарядний пристрій вдома, а не тягати його всюди за собою. Розроблено девайс було просто тому, що ми всі завжди забуваємо про щось в нашому житті. Наприклад, захопити в бізнес-поїздку велику зарядку для Apple Watch, який розрядиться, звичайно ж, в самий невідповідний момент. Тепер ви завжди зможете носити з собою запасну компактну зарядку, яка не додасть зайвої ваги вашій валізі або похідному рюкзаку.

Diskus дійсно компактний. Діаметр 32 мм, висота 12 мм, вага 16 грам. За діаметром трохи більше монети, закинути зарядку можна в сумку для ноутбука, жіночу сумочку і навіть в кишеню. А для того, щоб поставити годинник заряджатися, досить просто увіткнути кабель.

Diskus - портативна зарядка для Apple Watch

Ось тільки батарейки в девайсе немає. З батареєю він був би набагато більший. Тому додатково з собою все одно доведеться носити портативний блок живлення. Але користувачі iPhone (а без iPhone не вийде користуватися Apple Watch) і так постійно тягають його з собою. Тому розробники вирішили, що змушувати любителів яблук носити з собою ще один більший пристрій не варто. Для того, щоб зарядити Apple Watch, потрібно приєднати Diskus до пауербанку. З боку це може здатися занадто складним. Але на ділі це виходить дійсно простіше, ніж носити з собою зарядний пристрій для годинника. Серйозно, він великий і не дуже підходить для поїздок.

Diskus - зарядка для Apple Watch

Підключається Diskus через звичайний micro USB-кабель. Найпростіше було б відразу поставити роз'єм Lightning, але в Apple такими роз'ємами для чужих пристроїв не розкидаються. Розробники відправляли запит на використання, але отримали відмову. А microUSB зазвичай теж, як і пауербанк, є у кожного, хто носить із собою бездротові навушники, смартфон та інші розумні девайси. Та й в комплекті з Diskus такий кабель буде.

Diskus - зарядний пристрій для Apple Watch

Попереднє замовлення на цей гаджет ви зможете зробити через Kickstarter. Один пристрій обійдеться в 30$. Але можна відразу взяти два за ціною 52$. Почати масове виробництво планується в вересні, а до жовтня відправити перші девайси за попереднім замовленням.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар