Екран HoloVit для трансляції голограм

Ще до того, як голографічний Тупак Шакур був "воскрес" на сцені, технологія голограм займала розуми і уяву багатьох. Але прірва між уявою і реальністю була подолана тільки за останні кілька років. Стартап HoloVit, що представив свій перший прототип раніше, зараз збирає кошти на виробництво голографічної системи. Ця система розроблена для того, щоб захоплювати і демонструвати у вигляді голограм зображення зі смартфонів, планшетів, ноутбуків і телевізорів.

Останнім часом було розроблено безліч голографічних технологій. Деякі з них, як, наприклад, "голопортація" від Microsoft, задіють захоплення 3D зображень. Інші (генератор голограм від Holho) використовують прості дзеркальні відображення і мобільні девайси для того, щоб створити ілюзію рухомого тривимірного зображення. HoloVit вдає із себе щось середнє між цими двома технологіями. Екран пропонує можливість відправляти відео на прозорий екран.

Екран HoloVit для трансляції голограм

Система розроблена так, щоб для роботи з нею не потрібно ніякого додаткового складного обладнання. Проектором для HoloVit може стати смартфон, телевізор, ноутбук або планшет. Пристрій-проектор необхідно встановити на достатній відстані (для отримання кращого результату), запустити і все. Відео оживе. Навіть в кімнаті з яскравим світлом, що зазвичай стає проблемою для стандартних проекторів. Але стати голограмою може тільки контент, який попередньо був переведений в потрібний формат.

Голографічні зображення, які транслюються на екран HoloVit, насправді не тривимірні. І дивитися їх можна тільки з певного кута, де дзеркальна ілюзія найкраще вловлюється. Зате при слабкому освітленні прозорого екрану практично не видно, залишається тільки одне голографічне зображення, зависає в повітрі.

Незважаючи на те, що існує вже величезна кількість відео, переведеного в голографічний формат, користувачі HoloVit отримають можливість створювати власні. Записувати можна на чорному ламінованому тлі. Будь-якою камерою. Головне, щоб не було нічого зайвого на тлі.

Кампанія зі збору коштів на виробництво системи вже відбила 21% заявленої суми на Indiegogo. Попереду ще місяць. Екрани представлені в трьох різних розмірах, стартова ціна на передзамовлення починається із 79 $. Чим більше ви інвестуєте, тим більше цікавого отримаєте в перспективі: посилання на численні відео, які можуть транслюватися як голограми, а також мобільну гру.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар