VR-окуляри переносять ваші емоції у віртуальну реальність

Пристрої віртуальної реальності вже здатні переносити рухи вашої голови, рук, очей і навіть, в деяких випадках, ніг. Але розробники окулярів Veeso пішли ще далі, заявивши, що створили перший в світі гаджет для перенесення у віртуальну реальність емоцій, які ви демонструєте мімікою свого обличчя. Ви зможете оживити свій віртуальний аватар. З цією можливістю в майбутньому можна буде відображати свої живі емоції, наприклад, в чатах або грі в покер.

Окуляри віртуальної реальності від Veeso, як і багато інших аналогічних гаджетів, грунтуються на роботі у зв'язці зі смартфоном. Компанія-розробник повідомляє, що вони сумісні з аксесуарами на платформах iOS і Android. Однак, головною відмінністю від Google Cardboard або Samsung Gear VR стала наявність двох додаткових інфрачервоних камер, здатних захоплювати вираз обличчя користувача.

Одна з цих камер розташовується між лінзами окулярів. Вона захоплює рухи зіниць, брів і повік користувача. Друга розташована в самому низу пристрою. Її завдання полягає в захопленні рухів щелепи, губ і рота. Спільно камери виконують серйозну роботу, охоплюючи все обличчя користувача та переводячи його мімічні рухи у віртуальну реальність.

VR-окуляри Veeso

Зазвичай в більшості відеоігор ви не бачите особи персонажа. А якщо і бачите, то розумієте, що їхні емоції не відображають ваші справжні. Але якщо в майбутньому ми плануємо проводити наш вільний час у віртуальній реальності з іншими живими людьми, хоч в іграх, хоч в чатах, бачити їх емоції і відображати свої було б непогано.

Розробники вже уявляють, як в майбутньому люди будуть сидіти один з одним в віртуальних кімнатах, оточені мультяшними жабами і білочками. Почнуть не тільки спілкуватися в своєрідному відео-чаті, а й будуть розважати себе більш традиційними іграми, такими як шаради або покер. У Veeso повідомляють, що в перспективі представлять 10 додатків та ігор для своєї платформи.

VR-окуляри Veeso

Так, це звучить круто. Але не варто забувати про те, що в Veeso можуть використовувати тільки той контент, що вже представлений для Google Cardboard. Все саме класне для віртуальної реальності надійно заховано за стінами компаній розробників Samsung Gear VR і Oculus Rift. Так що, поки оцінити ми можемо тільки систему розпізнавання емоцій.

Зараз розробники збирають кошти на виробництво своїх нових пристроїв на Kickstarter. Якщо ви сам займаєтеся розробкою програм для VR або просто цікавитеся цим, за 80 $ ви зможете замовити сам девайс, а також набір розробника. Відправку планується почати в грудні.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар