Contact CI - доторкнися до віртуальної реальності

Іноді найкрутіші демо конвенти ховаються в найдальших кутках, далеко від яскравих софітів і великих стендів відомих компаній. Один із таких крутих прихованих скарбів конвенту E3 з'явився завдяки компанії Contact CI. Це маленька стартап-компанія з Цинциннаті, яка продемонструвала свій перший комплект для VR-розробників. Це складна рукавичка, створена для того, щоб привнести у VR-досвід більшу реалістичність й інтерактивність.

Крейг Даглас, один із засновників стартапу, пояснює:

— Ми розробили рукавичку, що працює на системі Exotendon для технології захоплення руху. Наша рукавичка значно відрізняється від інших подібних. Вона ловить всі рухи в режимі реального часу і передає їх у гру на залізо, використане в головному пристрої. Рукавичка також отримує зворотній хапальний фідбек: через п'ять датчиків на пальцях рукавички. Коли ви берете щось у грі, ви відчуваєте це. Коли предмет залишає ваші руки, це також не пройде непоміченим.

Рукавичка Contact CI E3

Рукавичка Contact CI знаходиться на стадії прототипу. І від прототипу, показаного на екрані, вона значно відрізняється. Хапальні можливості рукавички продемонстровані добре не були, але це багато в чому питання калібрування пристрою, через яке не відбувається моментального чутливого відгуку на рукавичку. Замість цього він займає 5-10 хвилин. Перекалібрувати для кожного демо розробники на виставці не стали (не мали такої можливості і часу).

Рукавичка Contact CI E3

На ефективність системи Contact CI дуже впливає різниця у розмірах рук. Особливо при демонстрації пристрою, який за розміром на виставці підходив не кожному, хто хотів його випробувати. Так через різницю в розмірах рук одному користувачеві було легко підхопити рукавичкою м'яч на демо, а для іншого це ставало непосильним завданням. Однак, розробники змогли привернути увагу потенційних користувачів.

Цієї осені пристрій Contact CI почне розсилатися розробникам за вартістю 470 $ за пару або 250 $ за одну рукавичку (пара рукавичок, очевидно, призначена для отримання більш яскравих вражень у віртуальній реальності). У перспективі розробники планують скинути вартість до 299 $ за пару.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар