Німецький військовий лазер для збивання дронів у повітрі

Дрони менші, повільніші, дешевші й літають нижче, ніж більшість аеропланів, що робить їх вдалою знахідкою для сучасних збройних сил. Навіть якщо дрони просто займаються розвідкою (а вже якщо забезпечити їх вибухівкою!), вони стають дуже небезпечними для противника. І при цьому настільки дешевими, що сенсу використовувати якийсь бойовий снаряд просто немає.

Зустрічайте лазерні гармати, представлені на виставці військового наземного та повітряного обладнання Eurosatory 2016. Виглядають вони точно як зброя з фільмів про майбутнє! Пристрій було створено німецькою компанією Rheinmetall, воно отримало назву Oerlikon Skyshield High Energy Laser. Лазер являє собою складну комплексну систему з сенсорів і зброї.

Oerlikon Skyshield High Energy Laser

В комплекс системи входять радар, зенітні ракети і 35-міліметрові гармати. Вся система відстежує предмети, що летять і наближаються, а потім їх відстрілює. Причому не рандомно: система прораховує, яка зброя найбільш підійде для певного предмета. Зенітні ракети повинні збивати літаки, вогнепальна зброя розрахована на вертольоти, а лазери фокусуються виключно на маленьких дронах.

Лазери Oerlikon Skyshield High Energy Laser, як було продемонстровано на виставці, здатні фокусуватися навіть на найменших літаючих предметах. В майбутньому збивати вони зможуть і мінометні міни.

Розробляти лазери дорого, тоді як технологія створення дронів вже давно набирає обертів. Але творці цієї системи обіцяють, що в перспективі така захисна зброя стане дуже дешевою у використанні для того, щоб зрівнятися у собівартості з дрібними об'єктами, які збиває. Співвідношення "цін на знищення" в майбутньому буде дуже доступним, про що оголосили творці лазерної системи в представленому демонстраційному відео.

Oerlikon Skyshield High Energy Laser

Повністю система управління Oerlikon Skyshield High Energy Laser, представлена на виставці, буквально поміщається в коробку. Додайте потужності і амуніції, а потім встановіть систему в потрібному місці. І вона буде захищати ваших штурмовиків від раптового нападу з повітря. Так, з лазерами.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар