У сервісу AccuWeather з'явився власний додаток для віртуальної реальності

Віртуальна реальність дозволяє відвідувати різні місця і події, не виходячи зі свого будинку. Тепер за допомогою окулярів Gear VR можна ще й побувати в різних погодних умовах. Ну, почасти. У віртуальній реальності стало можливим дізнатися про те, яка погода очікується на завтра або подивитися на погодну ситуацію на іншій половині планети. Або подивитися на страшне торнадо, не боячись за власне життя. Все це завдяки співпраці погодного сервісу AccuWeather і Samsung, які представили спільне додаток для Gear VR.

AccuWeather   — один з найпопулярніших погодних сервісів, віджет якого можна зустріти на багатьох смартфонах і комп'ютерах. Опинившись практично на кожному екрані, цей сервіс може розвиватися далі тільки в одну сторону   — в віртуальну реальність. Тому колаборація з Samsung не стала великим сюрпризом. Завдяки сучасним можливостям VR сервіс зможе просунутися далі простих графіків і іконок, як у інших подібних додатків. Тому що погодний контент теж можна візуалізувати.

Гаразд, давайте поговоримо більш конкретно. AccuWeather на платформі Gear VR містить в собі величезну кількість 360-градусних роликів, які демонструють всю міць і лють нашої погоди по всьому світу. Тут навіть знайдуться відео з жахливих природних катастроф, таких як торнадо. У AccuWeather VR обіцяють надавати новий контент для додатка щотижня. Ну і, само собою, через нього ви зможете дізнаватися погоду. Як в своєму регіоні, так і в інших країнах. Але замість того, щоб просто дивитися на погодні графіки, користувачі зможуть отримати перше враження від даних завдяки анімацій дощу, шторму, снігу і так далі.

Додаток для віртуальної реальності Accuweather VR

Додаток AccuWeather для віртуальної реальності вже доступно для вільного скачування через магазин Oculus Store. Так, сумісно воно поки тільки з Samsung Gear VR. Однак, варто враховувати, що сумісне воно буде не з усіма смартфонами, що підтримують Gear VR, а тільки з   Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note5, Galaxy S6 edge +, Galaxy S6, і Galaxy S6 edge. Так, Galaxy Note 7 з додатком пролітає.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар