З Zencastr стане ще простіше записувати власні аудіо-подкасти

Подкастинг стає все більш популярним. Сфера розростається і, природньо, починає вимагати більш професійного підходу, спеціальних комплектуючих і програмного забезпечення. Тобто, так вважають розробники аудіо-обладнання та програм, впевнені в тому, що зі звичайним мікрофоном подкастери зі своїм завданням на всі сто не впораються. Чудовим прикладом такого спеціалізованого ПЗ став Zencastr. Новий продукт, тільки що анонсований, націлений на запис аудіо-інтерв'ю високої якості.

Якість у інтерв'ю, взятих по телефону, жахлива. Зв'язок із співрозмовниками по Skype та інших програмах теж не вирішує проблему якості запису, адже погане інтернет-з'єднання може зіпсувати все. Zencastr замість того, щоб записувати звук з телефону, здатен писати його на комп'ютер того, хто дає інтерв'ю. Звичайно, є інші способи це зробити. Наприклад, докладно пояснити гостю подкасту, як писати звук на комп'ютер або iPhone самому. Але ж не завжди ті, хто бере інтерв'ю, мають всі технічні можливості для запису і оперативної передачі аудіо.

Джош Нільсен, засновник Zencastr, пояснює, що з сучасними технологіями побудувати повноцінну подкаст-студію можна просто за допомогою браузера:

— Можливості сучасних веб-браузерів відкривають двері на абсолютно новий рівень розвитку і створення браузерних додатків.

Таким чином Zencastr працює саме через веб-браузер. Так що, гостю вашого подкасту досить буде просто клікнути по запропонованому посиланню. Ведучий подкасту зможе бачити статус аудіо-запису постійно, це дозволить упевнитися в тому, що все йде добре і своїм шляхом.

Записувати можна протягом трьох годин. Теоретично вийде і більше, все залежить від технічних характеристик комп'ютера, але розробники системи рекомендують не перевищувати трьох годин. Гість подкасту може відключитися моментально після того, як закінчить говорити. Дані, як з деякими програмами для стрімінга, нікуди не подінуться, а відразу збережуться в хмарному сховищі. Запис триватиме навіть якщо у гостя обірветься інтернет. Просто підвантажиться пізніше. Але підвантажиться. Це точно.

Любителі зможуть безкоштовно користуватися браузерною системою Zencastr протягом 8 годин на місяць. Для професіоналів передбачено платний необмежений режим вартістю 20$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Схожі матеріали (по тегу)

Залишити коментар