Повноцінний вихід операційної системи Android 7.0 Nougat

Зазвичай в Google випускають нову версію Android спільно з новим залізом для Nexus. Але в цьому році традицію було порушено. Довгоочікувану операційну систему Android 7.0 Nougat було викачано і вона стала доступна не тільки для бета-тестерів. Оновлення буде доступно для користувачів моделей смартфонів Nexus 6P, Nexus 5X і Nexus 6, так само як для планшетів Nexus 9 і Pixel C. Операційна система також виходить для медіаплеєра Nexus Player і смартфона Android One.

Якщо ви були підписані на бета-версію, то численних змін тут не помітите. Вельми стабільну бета-версію в Google представили ще в травні. Фінальна версія збиралася по її шаблону.

Нові можливості операційної системи не дуже дивують, великих сюрпризів у Google не представили. Мабуть, найважливіше тут — нові повідомлення і режим мультизадачности. Повідомлення тепер згруповані в окремий додаток на екрані повідомлень. Щоб отримати повний список, вам досить буде просто тицьнути на будь-яке останнє повідомлення, що з'явилося на екрані. Заодно ви зможете відповідати на них, не переходячи на окремий додаток. У системи iOS така можливість є вже давно, користувачам Android цього дійсно не вистачало.

Основні нововведення системи Android 7.0 Nougat

З режимом мультизадачності ви зможете працювати відразу з двома додатками на одному екрані. Прямо як на iPad під системою iOS 9. Мабуть, на планшетах цей режим буде більш корисний, хоча на смартфонах він також буде працювати.

У операційної системи Nougat є ще й купа дрібних нововведень, призначених для того, щоб полегшити роботу зі смартфоном і більш персоналізувати його зсередини. Меню швидких налаштувань тепер можна відрегулювати, залишити там тільки ті функції, які вам потрібні. А подвійне натискання на кнопку мультизадачного режиму перекине вас до двох додатків, які ви найчастіше використовуєте.

Функція збереження енергії, режим Doze, представлений в минулій версії системи, було вдосконалено. Раніше він активізувався, коли екран був вимкнений, а сам смартфон не рухався. Тепер режим став розумнішим, працює і при русі самого смартфона. Так що, ви зможете просто закинути його в рюкзак і вирушати на прогулянку.

Іконки емоджі в Android 7.0

А ще в операційній системі з'явилися 72 нові іконки емоджі. Час терміново строчити повідомлення в месенджерах, супроводжуючи їх новими емоджі! На цьому нововведення не закінчуються, але ці — найочевидніші, які ви насамперед захочете випробувати. І, звичайно, через кілька тижнів в Google планують викотити перше оновлення.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар