USB-мікрофон Blue Raspberry для PC, Mac, iPhone та iPad

Коли справа доходить до запису звуку, на допомогу підкастерам (й іншим артистам, що цього потребують) приходить звукова техніка від виробника Blue. Саме у цій компанії відтепер з'явився мікрофон, спрямований на роботу з мобільними пристроями і системами. Мікрофон отримав назву Raspberry.

Девайс має 24-бітовий звук студійної якості. Він може з'єднуватися безпосередньо з iPhone, iPad, PC або Mac. Raspberry використовує новий патентований внутрішній акустичний дифузор (IAF), що дозволяє домогтися обробки вхідного звуку, як в студії звукозапису або концертному залі. IAD дає можливість фокусуватися на голосі або інструменті, зводячи до мінімуму зовнішні шуми, що наповнюють вашу кімнату.

USB-мікрофон Blue Raspberry

У мікрофона є окремий порт для навушників, що дозволяє підключити їх безпосередньо і відслідковувати процес звукозапису. Так, ви просто підключаєте навушники і слухаєте запис. Біля входу немає ніякого періоду затримки, так що прослуховувати ви будете в режимі реального часу саме те, що записується прямо зараз. Інтегрований мікрофон Raspberry ізольований, забезпечений гумовим амортизатором, за рахунок чого здатний зводити до мінімуму навколишні шуми і можливий гуркіт меблів, що відбувається в процесі звукозапису.

Користувачі зможуть об'єднати Raspberry з камерою або відео-триподом, щоб отримати можливість записувати відео зі звуком для YouTube або інших порталів. Розроблено мікрофон Raspberry так, щоб з ним можна було працювати через більшість популярних додатків для звукозапису. Він також оснащений мембранами з електронними схемами преміум-класу від виробника Blue.

Мікрофон Blue Raspberry

Регулювати гучність звуку в навушниках можна прямо через мікрофон. Рівень і гучність самого мікрофона також налаштовується. Працює девайс через кабель USB або Lightning. Частотність мікрофона тримається в межах 20Hz-20kHz, важить мікрофон 167,1 грам, його розміри складають 39,5х50,5х123 мм.

Скільки буде коштувати мікрофон Raspberry, невідомо. Інформації про те, коли він надійде в продаж, також поки немає.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар