Навушники Sound від розробника Human обіцяють стати найбільш комфортабельними

На дизайн навушників Sound розробників з Human надихнула форма людського вуха. Їм спало на думку створити навушники, які будуть буквально триматися на вухах, а не закривати їх або встромлятися у раковину. Такі, які можна носити буде цілими днями і налаштовувати під себе. Саме на ці навушники творці і збирають зараз кошти на краудфандинговому порталі Indiegogo.

Навушники Sound від розробника Human

У девайса є шість різних функцій, які можуть бути корисні. Це Social, Speak, Active, Sleep, Fade і Amplify. Функція Social дозволяє ділитися улюбленою музикою з іншими користувачами Sound. Буквально одиним дотиком. Рекомендації від інших користувачів можна приймати або відхиляти через супутній мобільний додаток. Режим Speak дозволяє спілкуватися з цими самими користувачами, незалежно від мови. З цією функцією в режимі реального часу включається автоматичний перекладач, який зараз підтримує вже вісім різних мов.

Навушники Sound від Human

Режим Active включає своєрідний фітнес-трекер. Пульсування у вусі — одне з найпотужніших в людському тілі. Active запускає біометричний монітор серцебиття, поки ви займаєтеся спортом. А функція Sleep моніторить фази вашого сну, при цьому блокує зовнішні шуми, а потім запускає приємний плейлист як будильник. Функція Fade допомагає контролювати рівень зовнішніх шумів, поки ви спите. Їх можна як повністю обрубати, так і зробити тихіше, якщо ви не хочете бродити у повному звуковому вакуумі. А в режимі Amplify навушники можуть працювати замість спікера.

Навушники Human Sound

Керувати навушниками і перемикатися між режимами можна як самостійно, за допомогою дотиків, так і голосом або через додаток. Процес програвання музики можна призупинити на деякий час, просто знявши навушники. Коли ви надягнете їх назад, плейлист продовжиться з того ж місця. Вбудованої батареї вистачить на цілий день активного використання — вона протримається 12 годин. Також розробники обіцяють, що спадати навушники, на відміну від затичок, не будуть, незалежно від того, якою активністю ви зайняті.

Навушники бездротові, до них йде док-станція для зарядки. Є чотири варіанти кольорів — білий, світло-сірий, темно-сірий і зовсім чорний. Оформити замовлення на такі вже зараз можна за 200$, відправку заплановано на липень 2017 року в тому випадку, якщо збори обернуться успіхом. Кампанія на Indiegogo вже в три рази перевищила початкову ставку.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар